My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

Ocena redakcji:

Lokata Happy 4% z bonem o wartości 100 zł na Groupon.pl

Krystian Chlebek
Krystian Chlebek
Przedsiębiorca, informatyk, od ponad 7 lat związany z rynkiem finansów osobistych. Lubi realizować ambitne projekty, które pozytywnie służą szerszej grupie odbiorców.
Lokata Happy 4% z bonem o wartości 100 zł na Groupon.pl

Ruszyła kolejna promocja związana z Lokatą Happy w Idea Banku. Tym razem za wykupienie groupona uprawniającego do założenia wspomnianego depozytu możesz otrzymać – oprócz oprocentowania swoich oszczędności do 4% - również premię 100 zł do zrealizowania w serwisie Groupon.pl.

Liczba promocyjnych kuponów jest ograniczona.

Lokata Happy jest obecnie jednym z najlepszych krótkoterminowych i kwartalnych depozytów na rynku. Możesz na nią wpłacić środki w wysokości od 500 zł do 10 tys. zł, a ich oprocentowanie będzie zależało od terminu, na jaki zakładasz lokatę:
  • 3% dla lokaty miesięcznej;
  • 4% dla depozytu otwieranego na 2 miesiące;
  • 3,5% dla lokaty kwartalnej.

Środki zdeponowane w Idea Banku są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do wysokości 100 tys. euro, Twoje pieniądze są więc bezpieczne. Ponadto bank nie wymaga od Ciebie założenia konta osobistego, co jest dużym plusem oferty.

Bon 100 zł do wykorzystania na Groupon.pl

Ponadto, jeśli założysz Lokatę Happy za pośrednictwem Groupon.pl, będzie przysługiwała Ci dodatkowa premia w wysokości 100 zł brutto, którą możesz wydać we wspomnianym serwisie. Koszt groupona uprawniającego do otwarcia depozytu to 5 zł (tak więc Twoja nagroda będzie wynosiła de facto 95 zł brutto). W efekcie zyskasz nie tylko niezłe oprocentowanie swoich oszczędności, ale i atrakcyjną premię do wydania, na co zechcesz.

Sprawdź, ile możesz zyskać, zakładając Lokatę Happy.

Promocja trwa do odwołania, jednak nie krócej niż do 7 sierpnia 2017 r. Warto pospieszyć się z decyzją o przystąpieniu do akcji, gdyż liczba promocyjnych grouponów ograniczona jest do 1000. Ich aktualna dostępność podawana jest na stronie serwisu Groupon. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi organizowanymi rzez Bank.

Lokata Happy tylko dla nowych klientów

Niestety, Lokata Happy może być założona wyłącznie przez osoby, które nigdy nie korzystały z żadnych produktów proponowanych w Idea Banku oraz – co ważne – w Lion's Banku. W regulaminie wyszczególniono takie usługi jak: prowadzenie konta osobistego, umowa o kartę płatniczą czy usługi bankowości elektronicznej.

Jeżeli jednak wcześniej nie zetknąłeś się z tymi instytucjami, śmiało możesz wnioskować o Lokatę Happy.

Jak otrzymać 100 zł premii na Groupon.pl?

Zasady promocji są bardzo proste. Stuzłotowa premia będzie Ci przysługiwała, jeżeli:

  1. Kupisz groupon o wartości 5 zł w serwisie groupon.pl.
  2. Zarejestrujesz się na stronie promocji, podajesz kod kupionego wcześniej kuponu składasz wniosek o Lokatę Happy na wybrany przez Ciebie okres.
  3. Do 31 sierpnia 2017 r. nie zerwiesz nowo założonego depozytu.

Nagroda - zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych - zostanie przekazana na Twoje konto w serwisie Groupon.pl do 24 września 2017 r. Kupon zakupowy ważny jest do końca bieżącego roku.

"Łatwa nagroda dla zainteresowanych"

Idea Bank w ostatnim czasie chętnie promuje jedną ze swoich najlepszych ofert oszczędnościowych: Lokatę Happy. W niedawnej promocji można było otrzymać m.in. bon na Fly.pl o wartości 200 zł. Tym razem za założenie Lokaty Happy na Grouponie możesz zgarnąć 100 zł premii do wydania na zakupy.

Minusy oferty? Lokatę Happy mogą założyć wyłącznie osoby, które nigdy nie były klientem ani Idea Banku, ani Lion's Banku. Ponadto najwyższa możliwa do zdeponowania kwota jest dość niska – maksymalnie 10 tys. zł.

Niemniej, Lokata Happy to wciąż jeden z najatrakcyjniejszych depozytów na rynku. Dodatkowe nagrody – w postaci premii – mogą być jej kolejnym, niebagatelnym plusem. Choć pewnie wielu klientów wolałoby raczej wyższe oprocentowanie...

Ocena redakcji:

O banku

Idea Bank kojarzony jest głównie z obsługą przedsiębiorstw i właśnie ta grupa klientów była początkowo głównym odbiorcą usług banku. Z biegiem czasu oferta instytucji poszerzyła się o usługi dla klientów indywidualnych i właśnie propozycje depozytów terminowych zasługują na szczególną uwagę. W Idea Banku znajdziemy szeroki wybór lokat, a posiadacze konta osobistego często mogą zyskać wyższe oprocentowanie. Motto banku to "Najlepszy bank dla przedsiębiorców".

Czytaj więcej

Przeczytaj także

Komentarze