My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

Ocena redakcji:

Hit: Bon do Fly.pl o wartości 200 zł za założenie Lokaty Happy 4% w Idea Banku

Rafał Janik
Rafał Janik
Specjalista w zakresie rynków finansowych i inwestycji. Uwielbia liczby, wykresy i dane. W wolnym czasie trenuje kolarstwo oraz wspinaczkę. Jego hobby to literatura i astronomia.
Hit: Bon do Fly.pl o wartości 200 zł za założenie Lokaty Happy 4% w Idea Banku
Źródło: strona promocji

Tym razem mamy prawdziwy hit dla osób, które chcą zacząć efektywnie oszczędzać. Jeśli do 24 maja 2018 roku założą one Lokatę Happy w Idea Banku, oprócz bardzo wysokich odsetek otrzymają także wart 200 zł voucher do wykorzystania w biurze podróży Fly.pl Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Idea Banku.

W ramach promocji Idea Banku można założyć Lokatę Happy w jednym z trzech wariantów:

  • 1 miesięczna lokata z oprocentowaniem 3%
  • 2-miesięczna lokata z oprocentowaniem 4%
  • 3-miesięczna lokata z oprocentowaniem 3%.

Każdy uczestnik promocji może założyć tylko jedną lokatę, na którą może wpłacić od 500 zł do 10 000 zł.

Kto może wziąć udział w promocji Lokaty Happy?

Promocja skierowana jest do wszystkich osób fizycznych, które do tej pory nie posiadały żadnego produktu finansowego oferowanego przez Idea Bank oraz Lion's Bank. Akcja obowiązuje do 24 maja 2018 roku.

Jak otrzymać wart 200 zł voucher do wykorzystania w biurze podróży Fly.pl?

Do zdobycia nagrody wystarczy spełnienie zaledwie trzech prostych warunków:

  1. Do 24 maja 2018 roku złóż wniosek o otwarcie Lokaty Happy za pośrednictwem tej strony promocji, a także wyraź zgodę na otrzymywanie od Idea Banku informacji o charakterze marketingowym. Do złożenia wniosku wymagane będzie jedynie podanie Twoich podstawowych danych osobowo-kontaktowych (imię i nazwisko oraz numer telefonu oraz adres e-mail) oraz określenie podstawowych parametrów lokaty (czas trwania, deponowana kwota).
  2. W ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia wniosku o otwarcie lokaty dokonaj wpłaty deklarowanej kwoty na otrzymany od Idea Banku numer konta (otrzymasz go w wiadomości wysłanej na Twój adres e-mail). 
  3. Nie zrywaj lokaty przynajmniej do końca miesiąca, w którym nastąpiło jej założenie.

Przekazanie nagrody

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz bon do wykorzystania na stronie www.wczasy.fly.pl. Voucher może posłużyć Ci do opłacenia oferowanych tam usług turystycznych lub pakietów lotniczych.

Nagroda zostanie przekazana Tobie nie później niż 10 czerwca 2018 roku w wiadomości wysłanej na podany przez Ciebie adres e-mail. Otrzymany bon będzie zwolniony z podatku dochodowego od osób fizycznych, a jego ważność upłynie 31 grudnia 2018 roku.

Ile można zarobić na Lokacie Happy?

Twój zysk uzależniony będzie od wpłaconej kwoty oraz wybranego wariantu lokaty. Najmniej, bo zaledwie złotówkę zarobisz wybierając 1-miesięczną Lokatę Happy i wpłacając na nią 500 zł (to minimum wymagane do jej założenia). Z kolei najwyższy zysk kwotowy – ponad 70 zł zainkasujesz decydując się na 3-miesięczny wariant lokaty i przelewając na nią równe 10 tys. zł.

Kwota wpłacona na lokatę

Lokata 1-miesięczna

Lokata 2-miesięczna

Lokata 3-miesięczna

500 zł

1,01 zł

2,70 zł

3,54 zł

1 000 zł

2,03 zł

5,40 zł

7,09 zł

2 500 zł

5,06 zł

13,50 zł

17,72 zł

5 000 zł

10,13 zł

27,00 zł

35,44 zł

7 500 zł

15,19 zł

40,50 zł

53,16 zł

10 000 zł

20,25 zł

54,00 zł

70,88 zł

Zysk z Lokaty Happy
Kliknij, aby powiększyć

Komentarz redakcji

Najnowsza promocja Lokaty Happy to w naszej opinii jedna z najlepszych ofert dla osób, które chcą zacząć oszczędzać. Nie dość, że jej uczestnicy mogą liczyć na bezkonkurencyjne oprocentowanie w wysokości nawet 4%, to do tego otrzymają wart aż 200 zł bon do wykorzystania w biurze podróży Fly.pl. Ogromnym plusem oferty jest jej duża elastyczność – można do niej przystąpić wpłacając na lokatę zaledwie 500 zł, ale równie dobrze zdeponować aż 10 tys. zł.

Co istotne – organizator nie stawia przymusu utrzymania lokaty do terminu zapadalności. Jeśli więc zależy Ci jedynie na szybkim zgarnięciu bonu, wystarczy, że otworzysz lokatę na zaledwie kilka dni, a nagroda w postaci wartego 200 zł vouchera będzie Twoja.

Naszym zdaniem warto jednak utrzymać Lokatę Happy do końca, ponieważ oprocentowanie, które ten depozyty oferuje, to aktualnie ścisła czołówka rynkowa.

Ocena redakcji:

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O banku

Idea Bank kojarzony jest głównie z obsługą przedsiębiorstw i właśnie ta grupa klientów była początkowo głównym odbiorcą usług banku. Z biegiem czasu oferta instytucji poszerzyła się o usługi dla klientów indywidualnych i właśnie propozycje depozytów terminowych zasługują na szczególną uwagę. W Idea Banku znajdziemy szeroki wybór lokat, a posiadacze konta osobistego często mogą zyskać wyższe oprocentowanie. Motto banku to "Najlepszy bank dla przedsiębiorców".

Czytaj więcej

Przeczytaj także

Komentarze