My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

Ocena redakcji:

4,18% dla 50 000 zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku dzięki 150 zł premii za Konto Proste Zasady

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński
Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.
4,18% dla 50 000 zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku dzięki 150 zł premii za Konto Proste Zasady
Źródło: strona promocji

2,7% w skali roku przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym Getin Banku to ścisła rynkowa czołówka. Możesz zyskać jeszcze więcej, łącząc oszczędzanie z założeniem Konta Proste Zasady w promocji. Rezultat - efektywne oprocentowanie (już po potrąceniu podatku Belki) dla 50 000 zł wyniesie aż 4,18% w skali roku!

Żaden bank nie da Ci tyle, ile sam sobie wywalczysz – taka myśl przyszła nam do głowy, gdy zastanawialiśmy się nad kolejnym pomysłem połączenia różnych ofert, by zmaksymalizować zyski.

Tym razem przyglądamy się ofercie Getin Banku, który bardzo rzadko promuje Konto Proste Zasady. Skoro więc bank już się na to zdecydował, to trzeba korzystać z okazji – do wzięcia jest 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon za otwarcie rachunku i wykonanie wymaganych aktywności + 50 zł do Allego/Empiku/Decathlonu w przypadku, gdy skorzystasz z programu poleceń. Potem wpłata pieniędzy na Elastyczne Konto Oszczędnościowe i już będziesz mógł myśleć o wysokich zyskach.

Zgarniając 150 za Konto Proste Zasady i deponując 50 000 zł, efektywne oprocentowanie Twoich oszczędności wyniesie aż 4,18%! Co ważne, to w pełni bezpieczna propozycja, wykorzystująca oferty przygotowane przez bank.

Na zachętę dodamy, że to jeszcze nie wszystkie ciekawe propozycje w ofercie Getin Banku. O szczegółach piszemy niżej.

Skorzystają tylko nowi klienci

W promocji Konta Proste Zasady mogą wziąć udział osoby, które po 1 stycznia 2019 r. nie posiadały (i nadal nie posiadają) żadnego produktu w Getin Banku.

Musisz wiedzieć, że bank nie określił terminu obowiązywania oferty, decyduje kolejność rejestracji. Getin Bank przyjmie ich tylko 2000.

Premia za aktywność na Koncie Proste Zasady

Prawo korzystania z atrakcyjnego oprocentowania Elastycznego Konta Oszczędnościowego mają tylko klienci Getin Banku. Na początek musisz więc założyć Konto Proste Zasady. Po wykonaniu zadań z najnowszej promocji, zgarniesz atrakcyjną premię.

 1. Jak najszybciej (bank przygotował ograniczoną pulę nagród) złóż wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej i mobilnej. Jeśli w odpowiednie miejsce wpiszesz kod polecający otrzymany od obecnego klienta banku, dasz sobie szansę na premię w postaci bonu w wysokości 50 zł. Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Ci go użyczyć, możesz skorzystać z naszego: 29H7Q9.

  Pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych i nie sprzeciwiaj się przetwarzaniu danych osobowych.
 2. Bank powiadomi Cię o aktywowaniu Konta Proste Zasady w wiadomości sms. Od chwili otrzymania informacji, będziesz miał 7 dni na zarejestrowanie udziału w promocji w specjalnym formularzu (znajdziesz go na dole strony, na którą przekieruje Cię podany link).
 3. Zrealizuj aktywności wymagane przez regulamin akcji:
  • przelew w bankowości mobilnej - musisz go wykonać do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o Konto Proste Zasady;
  • transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 200 zł - powinieneś je wykonać w dwóch kolejnych miesiącach po otwarciu rachunku;
  • jednorazowy wpływ na nowo otwarte konto w wysokości min. 1000 zł – musisz go zapewnić w trzech kolejnych miesiącach po podpisaniu umowy o produkty Getin Banku.

   Za spełnienie pierwszego i drugiego warunku otrzymasz e-karty do Decathlonu o wartości 20 zł. Realizacja wymaganych wpływów da Ci kolejne dwa bony. Za rzetelne zrealizowanie wszystkich zadań bank dorzuci dodatkowe 20 zł. W sumie zgarniesz więc 100 zł, które będziesz mógł wykorzystać do 13 stycznia 2022 r. na zakup potrzebnych Ci rzeczy.
 4. Nagrody będziesz otrzymywał w ciągu 7 dni od spełnienia warunków poprzez wiadomości w bankowości internetowej lub mobilnej.

Dodajmy, że jako klient Getin Banku będziesz mógł rekomendować jego usługi innym. Za każde skuteczne polecenie otrzymasz 80 zł w postaci bonu do Allegro, Empiku lub Decathlonu, maksymalnie 800 zł.

Dodatkowe informacje o tej promocji znajdziesz w jej opisie.

Wpłać pieniądze na Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Do obecnej edycji promocji „na nowe środki” na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym możesz przystąpić do 5 kwietnia 2020 r., czyli do tego dnia możesz wpłacić “nowe środki”. Bank cyklicznie podwyższa oprocentowanie EKO, więc można się spodziewać, że i tym razem akcja zostanie przedłużona na podobnych zasadach.

Zgodnie z regulaminem podwyższonym oprocentowaniem 2,7% będą objęte tylko „nowe środki” stanowiące nadwyżkę ponad saldo z 25 lutego 2020 r. Skoro dopiero zaczynasz współpracę z Getin Bankiem, to wszystkie pieniądze, jakie wpłacisz na Elastyczne Konto Oszczędnościowe, będą „nowymi środkami”. Informację o objęciu Twoich oszczędności bonusowym oprocentowaniem znajdziesz w bankowości elektronicznej.

Po więcej informacji na temat tej oferty kierujemy Cię do naszego tekstu.

Ile na tym zarobię?

Fakt, to kluczowe pytanie. Podajemy kwoty i wysokość oprocentowaniu już po odjęciu podatku Belki. Są to więc realne zyski, jakie osiągniesz, korzystając z opisywanego przez nas “zestawu promocyjnego”.

Zysk na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym z uwzględnieniem 100 premii do Decathlonu w promocji Konta Proste Zasady i 50 zł premii w bonie zakupowym w programie poleceń

Kwota

Odsetki

Odsetki i premia

Oprocentowanie efektywne

1 000 zł

5 zł

155 zł

76,77%

5 000 zł

27 zł

177 zł

17,51%

10 000 zł

55 zł

205 zł

10,11%

15 000 zł

82 zł

232 zł

7,64%

20 000 zł

109 zł

259 zł

6,40%

30 000 zł

164 zł

314 zł

5,17%

50 000 zł

273 zł

423 zł

4,18%

80 000 zł

437 zł

587 zł

3,63%

100 000 zł

547 zł

697 zł

3,44%

Kliknij, aby powiększyć

Inne oferty dla oszczędzających

Czas przedstawić inne ciekawe propozycje Getin Banku, które sygnalizowaliśmy na wstępie.

3,5% dla kwot do 10 000 zł, aż przez 12 miesięcy!

Będąc klientem Getin Banku, będziesz mógł skorzystać na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym nie tylko z promocji „Na nowe środki”, ale i z trwającej równolegle akcji „Bonus za aktywność”. W jej ramach otrzymasz 3,5% przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł. Wystarczy, że będziesz co miesiąc zasilał swój rachunek „wynagrodzeniem” w wysokości minimum 1000 zł.

Celowo piszemy słowo wynagrodzenie w cudzysłowie, bo tak prawdę mogą to być pieniądze z Twojego rachunku w innym banku lub z rachunku firmowego w Getin Banku.

Szczegółowy opis zasad promocji „Bonus za aktywność” znajdziesz tutaj.

Lokata Mobilna – 2,7% do 10 000 zł przez 3 miesiące

Warto też wiedzieć o Lokacie Mobilnej dostępnej w aplikacji banku. Można na niej ulokować maksymalnie 10 000 zł na okres 3 miesięcy z oprocentowaniem 2,7%.

Produkty Getin Banku

Warunkiem zmaksymalizowania zysków w opisany przez nas sposób jest skorzystanie z dwóch rachunków: osobistego i oszczędnościowego w Getin Banku. Przyjrzyjmy się bliżej tym produktom.

Konto Proste Zasady

Nazwa jest w pełni adekwatna do reguł prowadzenia tego konta. Wystarczy jedna transakcja kartą w miesiącu na dowolną kwotę, by bank nie pobrał opłat za rachunek i wydaną do niego kartę.

Szczegółowe informacje na temat Konta Proste Zasady znajdziesz w jego analizie.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Standardowe oprocentowanie wynosi 0,5% w skali roku. Pierwszy przelew internetowy w miesiącu z tego rachunku do innego banku jest bezpłatny, każdy kolejny kosztuje 9 zł. Za wszystkie przelewy wewnętrzne do 31 grudnia 2020 r. Getin Bank nie pobiera opłat.

Dodatkowe informacje nt. EKO znajdziesz w analizie tego konta.

Gwarancje BFG

Twoje oszczędności do równowartości 100 000 euro (ok. 425 000 zł) objęte są gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Dzięki temu masz pewność, że w przypadku kłopotów Getin Banku taką kwotę na pewno odzyskasz i stanie się to w krótkim czasie.

Bardzo rzadka okazja

Poprzednia promocja Konta Proste Zasady miała miejsce w czerwcu 2018 r., a więc blisko 2 lata temu. Być może na kolejną przyjdzie nam czekać równie długo. Warto więc skorzystać z tej rzadkiej możliwości i sięgnąć po 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon i 50 zł do wybranego e-sklepu w ramach programu poleceń.

Miny znajomych, gdy usłyszą, że Twoje oszczędności „pracują” znacznie powyżej inflacji, a więc przynoszą realny zysk – bezcenne.

Podkreślmy, że nasza propozycja jest w pełni bezpieczna. Opiera się na wykorzystaniu możliwości udostępnionych przez bank, nie wiąże się z żadnym ryzykiem utraty oszczędności.

Pierwszym krokiem jest złożenie promocyjnego wniosku na tej stronie Getin Banku.

Ocena redakcji:

Zalety

 • Wysoki efektywny zysk.
 • Podwyższonym oprocentowaniem objęte są kwoty do 100 000 zł.

Wady

 • Konieczność spełnienia warunków promocji oraz programu poleceń.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Konto Proste Zasady z premią"
 2. Regulamin promocji "Na nowe środki"
 3. Regulamin oferty specjalnej „Bonus za aktywność"

O banku

Getin Bank jest częścią większej instytucji – Getin Noble Banku – i zajmuje się bankowością detaliczną skierowaną do klientów indywidualnych, firmowych jak i korporacji czy wspólnot mieszkaniowych. Oferta depozytowa Getin Banku jest bardzo różnorodna i obejmuje lokaty tradycyjne zakładane w oddziale i online, depozyty walutowe, a także lokaty progresywne. Obecnie hasłem przewodnim banku są "Finanse na prostych zasadach".

Czytaj więcej

Przeczytaj także

Komentarze