My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

Ocena redakcji:

5,79% dla 15 000 zł przy połączeniu Lokaty 'Lubię to polecam' 2,5% z premią 100 zł za Konto 360° w Banku Millennium

Justyna Kalicińska
Justyna Kalicińska
Doktorantka o szerokich zainteresowaniach. W serwisie pełni rolę redaktora oraz jest odpowiedzialna za utrzymywanie aktualnych danych.
5,79% dla 15 000 zł przy połączeniu Lokaty 'Lubię to polecam' 2,5% z premią 100 zł za Konto 360° w Banku Millennium
Źródło: Źródło obrazka: strona promocji

Kwartalny depozyt ze stawką 2,5%, a do tego 100 zł premii gotówkowej za założenie rachunku osobistego w Banku Millennium i wzięcie udziału w programie poleceń – dzięki połączeniu ofert specjalnych możesz teraz zyskać efektywne oprocentowanie 5,79% w skali roku. Ale uwaga: pula kont objętych promocją jest ograniczona!

Od kilku lat mamy do czynienia z systematycznym obniżaniem oprocentowania depozytów, ale ostatnie miesiące są wyjątkowo trudne dla oszczędzających. Efektywne lokowanie środków wymaga od klientów banków coraz większego wysiłku i spełnienia szeregu warunków. Z tego też względu warto szukać interesujących (ale i bezpiecznych) okazji oszczędnościowych, w których można uzyskać stawkę znacznie wyższą niż przeciętna.

Teraz w Banku Millennium możesz połączyć dwie atrakcyjne oferty: kwartalną Lokatę „Lubię to polecam” na 2,5% oraz 100 zł premii gotówkowej za założenie Konta 360° (lub Konta 360° Student) w promocji i spełnienie kilku stosunkowo prostych warunków aktywności. Dzięki temu Twój zysk wyniesie znacznie więcej niż 2,5% w skali roku.

Spójrzmy na przykład. Jeżeli włożysz na Lokatę „Lubię to polecam” maksymalną dopuszczalną kwotę, tj. 15 tys. zł, po 3 miesiącach wypracowane odsetki zamkną się w kwocie 76 zł netto. Natomiast w promocji konta osobistego, które i tak musisz założyć, aby móc otworzyć wspomniany depozyt, możesz zyskać jeszcze 100 zł. Dzięki temu Twój zysk wyniesie 5,79% w skali roku – co obecnie jest stawką nieosiągalną w przypadku „zwykłych” lokat.

Kto może skorzystać z promocji Banku Millennium?

Sprawdźmy w pierwszej kolejności, czy możesz skorzystać z oferty specjalnej Konta 360° i zdobyć 100 zł premii.

Akcja ta skierowana jest do osób pełnoletnich, które w dniu rozpoczęcia promocji nie posiadały żadnego produktu Banku Millennium, nie zawnioskowały już o niego ani nie mają podpisanej żadnej umowy z tą instytucją (w tym o kredyt, lokatę czy kartę pre-paid).

Uczestnicy akcji nie mogą być także uprawnieni do składania jakichkolwiek dyspozycji, np. jako właściciel, współwłaściciel konta, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy itd. Wykluczone są także osoby, które zakładały już kiedyś Konto 360° lub Konto 360° Student w akcjach promocyjnych. Oznacza to, że jeśli otworzyłeś w przeszłości wspomniane rachunki „normalnie”, a później je zamknąłeś, to jak najbardziej możesz skorzystać z tej oferty.

Promocja konta osobistego trwa do 3 lipca 2020 r. Uwaga! Liczba kont zakładanych w promocji jest ograniczona; kiedy przekroczy 3000, akcja zostanie zakończona.

W pierwszej kolejności załóż konto osobiste w promocji

Przyjrzyjmy się teraz liście zadań, które powinieneś wykonać, aby zdobyć 100 zł premii gotówkowej za otwarcie Konta 360°:

 1. Najdalej do 3 lipca 2020 r. złóż na stronie internetowej promocji wniosek i zawrzyj umowę o Konto 360° lub Konto 360° Student.
 2. W formularzu koniecznie podaj kod polecający otrzymany od obecnego klienta Banku Millennium. Możesz również skorzystać z naszego: 24190275. Pamiętaj także o wyrażeniu odpowiednich zgód na otrzymywanie z banku informacji marketingowych i handlowych. 
 3. W ciągu 30 dni od otwarcia konta wykonaj transakcje bezgotówkowe na min. 360 zł - spełnisz tym samym wymóg programu poleceń, w którym możesz założyć lokatę.
 4. W lipcu oraz w sierpniu: 
  • zapewnij wpływ na nowo otwarte Konto 360° na łączną kwotę min. 1000 zł,
  • wykonaj min. jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem.
 5. Do 31 sierpnia 2020 r. aktywuj aplikację mobilną. 

Nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz na swoje Konto 360° najpóźniej 30 września 2020 r. Pamiętaj, że do momentu otrzymania premii nie możesz wypowiedzieć umowy o Konto 360° ani odwołać udzielonych zgód.

O czym powinieneś pamiętać?

Doprecyzujmy jeszcze kilka zagadnień z regulaminu promocji. Po pierwsze, wymagany wpływ w wysokości 1000 zł nie może pochodzić z innych Twoich rachunków prowadzonych w Banku Millennium. Najprościej będzie przelewać środki ze swojego konta w innym banku. 

Po drugie, transakcja kartą lub Blikiem nie może być związana z grami hazardowymi lub wypłatą gotówki. Kwota transakcji jest dowolna, co oznacza, że do spełnienia warunków promocji wystarczy kupno nawet gazety lub kawy na wynos raz w miesiącu (w lipcu i w sierpniu).

Premia 100 zł zwolniona jest z opodatkowania.

2,5% na lokacie w programie poleceń Banku Millennium

Wróćmy teraz do lokaty z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Jest to kwartalny depozyt, na którym możesz ulokować od 500 zł do 15 000 zł.

Uzyskanie tak atrakcyjnej obecnie stawki wymaga spełnienia warunków programu poleceń Banku Millennium – „Lubię to polecam”. Część z nich jest identyczna jak w przypadku promocji rachunku osobistego, jeśli więc założyłeś Konto 360° przez stronę promocyjną, podałeś kod polecenia i zaakceptowałeś wszystkie zgody, to pozostaje Ci wykonanie transakcji bezgotówkowych (kartą lub Blikiem) na łączną kwotę min. 360 zł. Masz na to 30 dni od chwili otwarcia konta.

Następnie, gdy otrzymasz informację o spełnieniu warunków programu poleceń, w ciągu 60 dni powinieneś wybrać nagrodę: depozyt na 2,5% w skali roku. Dyspozycję otwarcia lokaty możesz złożyć w bankowości elektronicznej, przez telefon lub w placówce banku.

Co ciekawe, choć Lokata „Lubię to polecam” jest depozytem nieodnawialnym, to gdy skutecznie polecisz Konto 360° kolejnemu klientowi, będziesz mógł założyć ją ponownie. 

Dokładnie tę ofertę Banku Millennium przedstawiliśmy w artykule 2,5% na 3-miesięcznej Lokacie Lubię to polecam (nagroda w programie poleceń Banku Millennium).

Zysk nawet 5,79%

W tabeli przedstawiamy, ile możesz zyskać, zdobywając 100-złotową premię i deponując różne kwoty na Lokacie „Lubię to polecam”:

Zysk i oprocentowanie efektywne z Lokaty "Lubię to polecam" oraz premii w promocji Konta 360°

Kwota lokaty

Odsetki z lokaty

Odsetki i premia 100 zł

Oprocentowanie efektywne

500 zł

3 zł

103 zł

101,27%

1 000 zł

5 zł

105 zł

51,88%

2 500 zł

13 zł

113 zł

22,25%

5 000 zł

25 zł

125 zł

12,38%

7 500 zł

38 zł

138 zł

9,08%

10 000 zł

51 zł

151 zł

7,44%

12 500 zł

63 zł

163 zł

6,45%

15 000 zł

76 zł

176 zł

5,79%

Zysk z Lokaty "Lubię to polecam" 2,5% i premii 100 zł w promocji Konta 360 Banku Millennium
Kliknij, aby powiększyć
Podane w tabeli kwoty to zysk netto, już po odjęciu tzw. podatku Belki.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Konto 360°, wymagane zarówno do uzyskania 100-złotowej premii, jak i założenia Lokaty „Lubię to polecam”, to sztandarowy rachunek osobisty Banku Millennium. Może on być całkowicie bezpłatny, jeżeli zapewnisz na nim comiesięczny wpływ w wysokości min. 1000 zł i wykonasz przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową. Dodatkowo czynności te zwalniają z opłat za korzystanie z karty debetowej oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów krajowych i zagranicznych.

Zwróć uwagę, że warunki zwolnienia z prowizji są jednocześnie wymaganiami stawianymi w promocji.

W przypadku Konta 360° Student nie musisz normalnie zapewniać comiesięcznego wpływu (dopóki nie skończysz 26 lat). Pamiętaj jednak, że w ramach promocji na Twoim nowym rachunku musi znaleźć się kwota 1000 zł – zarówno w lipcu, jak i w sierpniu.

Nim zdecydujesz się na udział w promocji, przeczytaj pełną analizę Konta 360° w Banku Millennium i zapoznaj się ze wszystkimi ewentualnymi opłatami.

5,79% w skali roku dzięki połączeniu lokaty z promocją konta osobistego

Nie pierwszy raz przedstawiamy w naszym portalu propozycje na nieco bardziej aktywne pomnażanie zysków z oszczędności. Przy historycznie najniższym poziomie stóp procentowych znalezienie oferty, która pozwala realnie zarobić, graniczy z cudem. Z tego względu zdecydowanie warto rozważyć akcje promocyjne, które choć wymagają od klienta większego zaangażowania, przynoszą niebagatelny zysk. Dodatkową zaletą tego typu propozycji jest bezpieczeństwo; wpłaty chronione są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

A skoro i tak uzyskanie wyższego oprocentowania najczęściej wiąże się z koniecznością otwarcia konta osobistego, to dlaczego nie wykorzystać tej sytuacji i do zysku z lokaty nie dołożyć jeszcze premii za założenie rachunku? Dzięki temu, łącząc odsetki z lokaty na 2,5% oraz 100-złotowy bonus, możesz podbić swój zysk do poziomu 5,79% w skali roku. Ostateczna decyzja oczywiście należy do Ciebie, lecz zdecydowanie warto taką propozycję rozważyć.

Ocena redakcji:

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Zyskaj więcej z Kontem 360"
 2. Regulamin programu "Lubię to polecam" - edycja 6

O banku

Bank Millennium początkowo zajmował się obsługą klientów korporacyjnych, jednak z biegiem lat jego oferta bardzo się poszerzyła i obecnie mogą z niej skorzystać wszyscy klienci. Propozycje oszczędnościowe Millennium często są konkurencyjne i warte uwagi. Działalność banku wyraża się w motcie "Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu".

Czytaj więcej
Znajdź podobne:

Przeczytaj także

Komentarze