My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

Ocena redakcji:

8,06% dla 20 000 zł na Lokacie Mobilnej w Santander Bank Polska z premią 300 zł za Konto Jakie Chcę

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński
Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.
8,06% dla 20 000 zł na Lokacie Mobilnej w Santander Bank Polska z premią 300 zł za Konto Jakie Chcę
Źródło: strona promocji

Nie musisz zadowalać się oprocentowaniem rzędu 2-3%, możesz “wykręcić” znacznie więcej. Dzięki 300 zł premii gotówkowej za otwarcie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska i zdeponowaniu oszczędności na Lokacie Mobilnej w tym banku, efektywne oprocentowanie 20 000 zł wyniesie aż 8,06%! Twój zysk może być jeszcze większy, jeśli skorzystasz z programu poleceń i innych bonusów przygotowanych przez Santandera.

Mimo coraz wyższej inflacji, nic nie wskazuje na to, by Rada Polityki Pieniężnej miała się zdecydować na podwyższenie stóp procentowych, co mogłoby przełożyć się na wzrost oprocentowania depozytów. W związku z tym nieustannie szukamy sposobów na ochronę oszczędności przed zgubnym wpływem inflacji.

Tym razem przedstawiamy propozycję łączącą 300 zł premii za otwarcie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska z ulokowaniem 20 000 zł na 4-miesięcznej Lokacie Mobilnej w tym banku. Dzięki temu zarobisz nie 2,5% w skali roku, ale aż 8,06%. Jak zaznaczyliśmy wcześniej, do zgarnięcia są też inne nagrody.

Na początek załóż Konto Jakie Chcę

Podstawowy warunek osiągnięcia tak wysokiego oprocentowania to założenie w Santander Bank Polska Konta Jakie Chcę na stronie promocji. Po spełnieniu warunków aktywności – wykonanie po 5 transakcji bezgotówkowych w dwóch kolejnych miesiącach i zapewnienie łącznego wpływu w wysokości min. 1000 zł – otrzymasz 300 zł premii. Przyznasz, że nie są to wymagania skomplikowane, czy trudne do zrealizowania.

Kto może wziąć udział w promocji?

Nagrodę mogą otrzymać osoby pełnoletnie z polskim obywatelstwem i adresem zamieszkania oraz pełną zdolnością do czynności prawnych.

Wyłączeni z udziału są natomiast klienci, którzy po 13 stycznia 2019 r. posiadali (także jako współposiadacze) w Santander Bank Polska konto osobiste w PLN. Korzystanie z rachunku dla firm nie stanowi przeszkody w przystąpieniu do akcji.

Co trzeba zrobić, by zgarnąć premię?

Aktywność w ramach tej promocji sprowadza się do założenia Konta Jakie Chcę i aktywnego używania karty przez 2 miesiące.

 1. Do 29 lutego 2020 r. stwórz profil na stronie promocji, aktywuj go i złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Musisz przy tym zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na ujawnienie przez Santandera tajemnicy bankowej organizatorowi akcji (jest nim spółka Rankomat). Bez tego bank nie będzie mógł go poinformować, że wywiązałeś się z warunków promocji.

  Na tym etapie możesz skorzystać z kodu polecenia otrzymanego od znajomego (w razie potrzeby możesz też użyć naszego kodu - 1013953301), co da Ci szansę na zdobycie dodatkowych 50 zł w programie poleceń. Warunki, jakie musisz spełnić, by zgarnąć ten dodatkowy bonus, opisaliśmy tutaj.
 2. 15 marca 2020 r. minie termin na podpisanie przez Ciebie z Santander Bank Polska umowy o wspomniane produkty.
 3. Do 30 kwietnia 2020 r. musisz wyrazić na rzecz banku zgody na marketing oraz na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).
 4. W każdym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po otwarciu konta (najpóźniej do 30 kwietnia 2020 r.) wykonaj przynajmniej po 5 operacji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Kwota nie ma znaczenia.
 5. Także do 30 kwietnia 2020 r. zapewnij wpływ na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł.
 6. Do 15 maja 2020 r. otrzymasz wiadomość elektroniczną z informacją o przyznaniu nagrody. Od chwili jej otrzymania będziesz miał 7 dni na skorzystanie z zawartego w niej linka i przekazanie numeru rachunku założonego w promocji.

Szczegółowe wytyczne

Warunki dotyczące transakcji spełnią płatności kartą (w tym Apple Pay czy Google Pay) oraz Blikiem w realnym świecie i w Internecie.

Wpływem może być każdy przelew na konto a nawet wpłata gotówkowa.

O pozostałych istotnych kwestiach przeczytasz w tym artykule. Tam też znajdziesz informację o innych bonusach, które są do zgarnięcia – 300 zł zwrotu za rachunki za media oraz wspominane już 50 zł w ramach programu poleceń.

Czas założyć Lokatę Mobilną

Będąc już klientem Santandera, będziesz miał dostęp do bankowości elektronicznej. Pozwoli Ci to skorzystać z Lokaty Mobilnej w aplikacji tego banku. Depozyt trwa 4 miesiące i jest oprocentowany na 2,5% w skali roku. Możesz na nim ulokować maksymalnie 20 000 zł.

Lokatę Mobilną znajdziesz w aplikacji w zakładce Lokaty. Wystarczy, że wybierzesz opcję „Otwórz lokatę” i wskażesz konto, z którego mają być przelane na nią środki. Ostatni krok to kliknięcie w przycisk „Załóż”.

Wysoki zysk

Po pokonaniu niezbędnych formalności, będziesz mógł zacząć myśleć o zyskach, jakie przyniosą Ci podjęte działania. Załóżmy, że chcesz skorzystać z premii 300 zł za założenie rachunku i wypełnienie warunków aktywności. Oto, ile możesz zyskać:

Kwota Lokaty

Odsetki

Odsetki i premia

Oprocentowanie efektywne

1 000 zł

7 zł

307 zł

113,61%

3 000 zł

20 zł

320 zł

39,54%

5 000 zł

34 zł

334 zł

24,72%

7 000 zł

47 zł

347 zł

18,37%

10 000 zł

68 zł

368 zł

13,61%

15 000 zł

101 zł

401 zł

9,91%

20 000 zł

135 zł

435 zł

8,06%

Zysk na Lokacie Mobilnej w Santander Bank Polska z promocją Konta Jakie Chcę
Kliknij, aby powiększyć

Oferta Santander Bank Polska – przydatne informacje

Przyjrzyjmy się bliżej produktom z oferty Santander Bank Polska, które pozwolą uzyskać rekordowo wysoki zysk.

Konto Jakie Chcę

Konto Jakie Chcę prowadzone jest bezwarunkowo za darmo. Posiadacz rachunku może zdecydować o opłacie za kartę, wybierając jeden z dostępnych wariantów.

Dokładne prześwietlenie tego rachunku znajdziesz w naszej analizie Konta Jakie Chcę.

Lokata Mobilna

Ten depozyt dostępny jest tylko w aplikacji mobilnej. Możesz go założyć na kwotę od 1000 do 20 000 zł. Bank pozwala na otwarcie tylko jednej, niestety nieodnawialnej, Lokaty Mobilnej.

Pamiętaj, że zrywając lokatę przed końcem 4-miesięcznego okresu umownego, nie dostaniesz żadnych odsetek.

Gwarancje BFG

Środki ulokowane w Santander Bank Polska objęte są gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do równowartości 100 000 euro, czyli ok. 425 000 zł. W przypadku mało prawdopodobnych kłopotów banku, taką kwotę na pewno odzyskasz i stanie się to w krótkim czasie.

8,06% dla 20 000 zł jest możliwe

Niczego nie „naciągaliśmy” na siłę, by skusić Cię do przeczytania o naszym pomyśle, nie wabiliśmy oprocentowaniem rzędu kilkudziesięciu procent dla niskich kwot. Przedstawiliśmy zupełnie realistyczną i w pełni bezpieczną opcję, którą możesz zrealizować samodzielnie. 8,06% dla 20 000 zł jest w zasięgu każdego.

Gdybyś zechciał skorzystać z programu poleceń i zdobyć dodatkowe 50 zł, to efektywne oprocentowanie Twoich pieniędzy (już po potrąceniu podatku Belki) wyniesie po 4 miesiącach aż 8,98% w skali roku.

Brzmi zachęcająco, nieprawdaż…? A to jeszcze nie wszystkie bonusy do zgarnięcia w Santanderze.

Ocena redakcji:

Zalety

 • Bardzo atrakcyjna stopa zwrotu
 • Możliwość założenia depozytu już od 1000 zł

Wady

 • Stosunkowo niska kwota maksymalna (20 000 zł)
 • Konieczność posiadania rachunku osobistego

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji Konta Jakie Chcę
 2. Regulamin Lokaty Mobilnej
 3. Tabela oprocentowania

O banku

Santander Bank Polska jest jednym z największych banków w Polsce i jednocześnie pionierem we wprowadzaniu innowacji płatniczych. Oferta tej instytucji skierowana jest do wszystkich klientów i ma na celu wspomaganie ich w rozwoju. Propozycje oszczędnościowe banku to głównie standardowe lokaty w złotych. Motto banku to obecnie słowa "Bank Jaki Chcesz".

Czytaj więcej

Przeczytaj także

Komentarze