My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

Ocena redakcji:

„Aktywni zyskują” w Toyota Banku – 50 zł premii dla obecnych klientów za założenie lokaty

Krystian Chlebek
Krystian Chlebek
Przedsiębiorca, informatyk, od ponad 7 lat związany z rynkiem finansów osobistych. Lubi realizować ambitne projekty, które pozytywnie służą szerszej grupie odbiorców.
„Aktywni zyskują” w Toyota Banku – 50 zł premii dla obecnych klientów za założenie lokaty

Toyota Bank premiuje obecnych klientów! - właśnie rozpoczęła się specjalna akcja, w której posiadacze Konta Jedynego mogą zyskać 50 zł premii za założenie Lokaty Plan Depozytowy na 130 dni.

Oferta skierowana jest do osób, które założyły ten rachunek w jednej z wcześniejszych akcji banku i Agory SA.

Organizatorem promocji "Aktywni zyskują" jest spółka Agora SA, natomiast partnerem Toyota Bank i to w nim lokowane są środki uczestników akcji. Pieniądze wpłacone na lokatę są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do wysokości 100 tys. euro. Premia zostanie wypłacona przez spółkę Agora.

Promocja tylko dla obecnych klientów Toyota Banku

Akcja skierowana jest do osób fizycznych, które założyły Konto Jedyne w jednej z poprzednich akcji Toyota Banku i Agory SA:

Jeśli nie jesteś pewien, czy brałeś udział w którejś z wymienionych akcji, sprawdź swojego maila i poszukaj wiadomości od Agory.

Do promocji nie mogą przystąpić osoby, które między 7 kwietnia 2015 r. a 5 grudnia 2016 r. rozwiązały umowę o Konto Jedyne.

Efektywne 4,23% na lokacie na 130 dni

Twój efektywny zysk w promocji "Aktywni zyskują" wyniesie ok. 4,2%:

 • po pierwsze otrzymujesz odsetki z lokaty Plan Depozytowy na 130 dni – jest to 130-dniowy depozyt z oprocentowaniem 2,5% zakładany w Toyota Banku (poprzez bankowość elektroniczną), na który możesz wpłacić od 3 000 do 10 000 zł (maksymalna liczba lokat to 10) – UWAGA – premię otrzymasz tylko wtedy, jeśli założysz lokatę na maksymalną kwotę, czyli na 10 tys. zł;
 • po drugie zyskasz 50 zł gwarantowanej premii od organizatora promocji.
Kwota lokaty Odsetki netto Zysk (z premią 50 zł) Oprocentowanie efektywne
10 000 zł 72,12 zł 122,12 zł 4,23%

Oprocentowanie efektywne pokazuje, jakie musiałoby być oprocentowanie brutto zwykłej lokaty na 130 dni, aby zrównoważyć zysk wynikający z przyznania 50 zł premii.

Jak zdobyć 50 zł premii?

W celu skorzystania z promocji należy:

 1. Zarejestrować się na stronie organizatora promocji do 19 grudnia 2017 r., podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail.
 2. Potwierdzić rejestrację we wskazany na stronie sposób.
 3. Wyrazić zgodę na przekazanie organizatorowi przez bank informacji objętych tajemnicą bankową ORAZ posiadać aktualne zgody marketingowe wyrażone w jednej z wcześniejszych akcji Toyota Banku i Agory.
 4. Do 8 stycznia 2017 r. musisz założyć lokatę Plan Depozytowy na 130 dni za pośrednictwem bankowości elektronicznej Toyota Banku, zwiększając saldo posiadanych dotychczas w banku depozytów na dzień 5 grudnia 2016 r., ORAZ utrzymać lokatę min. 40 dni.
  WAŻNE – lokatę musisz założyć na maksymalną kwotę – 10 tys. zł – inaczej stracisz prawo do premii.
 5. Zwiększone saldo depozytów, które posiadałeś w banku na dzień 5 grudnia 2016 r. (powiększone o kwotę założonej lokaty), powinieneś utrzymać przez min. 40 dni (czyli nie możesz zerwać lokat/wypłacić tych środków).
 6. Do 7 marca 2017 r. organizator w wiadomości e-mail poinformuje Cię o przyznaniu premii.
 7. Do 13 marca r. należy zalogować się na stronie promocji i uzupełnić swoje dane o imię i nazwisko, numer założonego Konta Jedynego oraz adres zamieszkania.
 8. Premia zostanie wypłacona do 31 marca 2017 r. na Konto Jedyne.

Regulamin promocji znajdziesz na stronie promocji.

Komentarz Redakcji

Na rynku niewiele jest promocji, które są skierowane do obecnych klientów banku. Kolejna akcja Agory i Toyota Banku adresowana jest właśnie do posiadaczy Konta Jedynego, którzy założyli ten rachunek we wcześniejszych akcjach obu podmiotów. Do zyskania, oprócz odsetek z niezłej lokaty Plan Depozytowy na 130 dni, jest dodatkowe 50 zł premii, dzięki czemu efektywne oprocentowanie depozytu zwiększa się do 4,23%.

Oprocentowanie lokat w ostatnich miesiącach pozostawia wiele do życzenia, dlatego każda nowa oferta oszczędnościowa warta jest uwagi. Najlepsze depozyty kwartalne skierowane są obecnie do nowych klientów banków, dlatego lokata Plan Depozytowy na 130 dni ze stawką 2,5% i dodatkową premią to oferta godna rozważenia.

Ocena redakcji:

O banku

Toyota Bank Polska jest kojarzony głównie z marką samochodów, jednak jego działalność jest znacznie szersza niż tylko udzielanie kredytów. Bank prowadzi również konta osobiste i oszczędnościowe oraz szczególnie dba o swoich obecnych klientów, organizując promocje swoich produktów. Wśród lokat Toyota Banku można wyróżnić depozyty ze standardową, jak i dzienną kapitalizacją odsetek.

Czytaj więcej

Przeczytaj także

Komentarze