My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

Banki

Aion Bank oferuje klientom rachunki oszczędnościowe w złotówkach i euro z miesięczną kapitalizacją odsetek. Ich oprocentowanie zależy od wybranego pakietu...
Analizujemy ofertę lokat w Alior Banku. Sprawdź oprocentowanie lokat bankowych tej instytucji.
Bank Millennium słynie głównie ze świetnego konta oszczędnościowego. W ofercie banku znajdziemy także kilka ciekawych lokat, m.in. Lokatę Lubię To Polecam...
Bank Nowy S.A. oferuje atrakcyjne oprocentowanie lokat rzędu 6-7% w skali roku.
Analizujemy lokaty w Banku Pekao SA - sprawdź aktualną ofertę banku oraz istotne informacje.
Bank Pocztowy to instytucja ściśle związana z Pocztą Polską. Sprawdzamy jego ofertę lokat i pozycję na rynku bankowym.
Sprawdź ofertę lokat w BFF Banking Group i załóż depozyt bez wychodzenia z domu.
Dowiedz się więcej o lokatach w BGŻOptima, który w swojej ofercie ma jedynie produkty depozytowe. Sprawdzamy, jak wygląda jego oferta i wyniki finansowe.
Sprawdzamy lokaty w BNP Paribas. Przyglądamy się jego wynikom finansowym i propozycjom oszczędnościowym.
BOŚ Bank to jedyna taka instytucja nastawiona na ochronę środowiska. Sprawdzamy, jak prezentuje się oferta lokat BOŚ Banku.
Citi Handlowy to instytucja raczej dla zamożnych klientów. Sprawdzamy, jak wyglądają propozycje oszczędnościowe banku i jego pozycja wśród konkurencji.
Credit Agricole to znana instytucja z silną marką, która może pochwalić się ciekawymi lokatami terminowymi. Prześwietlamy ofertę i wyniki finansowe banku.
Sprawdź ofertę lokat w Inbanku i załóż depozyt bez wychodzenia z domu. W zależności od okresu oszczędzania możesz zarobić od 1,3% do nawet 1,7%.
Sprawdzamy ofertę lokat ING Banku Śląskiego i jej wyniki finansowe. ING Bank Śląski to jeden z największych banków w Polsce.
Bank Inteligo jest częścią PKO BP i działa tylko w Internecie. Prześwietlamy propozycje oszczędnościowe tej instytucji i jej pozycję na rynku.
Sprawdzamy, jak wygląda jej oferta lokat w mBanku. Instytucja kojarzona z mobilnością i innowacjami - jakie są jej wyniki finansowe?
neoBank jest bankiem spółdzielczym, jednak jego oferta wyróżnia się na tle konkurencji. Prześwietlamy lokaty neoBanku i jego pozycję na rynku.
Nest Bank to "rodzinny" bank z interesującymi propozycjami oszczędnościowymi. Sprawdzamy ofertę depozytową i wyniki finansowe tej instytucji.
Sprawdzamy, jak wygląda jego oferta lokat PKO BP i jaka jest jej pozycja na rynku. Sprawdź ofertę największego banku w Polsce.
Plus Bank to niewielka instytucja, jednak jej oferta depozytowa jest warta uwagi. Przyglądamy się tym propozycjom i wynikom finansowym banku.
Poznaj ofertę lokat Polskiego Banku Spółdzielczego w Poznaniu.
Prześwietlamy lokaty w Santander Bank Polska. Przyglądamy się jego ofercie oszczędnościowej i wynikom finansowym.
Santander Consumer Bank skupia się na działalności depozytowo-kredytowej. Sprawdzamy ofertę lokat Santander Consumer Bank i jego pozycję na tle konkurencji.
Kasa Stefczyka oferuje swoim członka różnego rodzaju depozyty, m.in. Lokatę na nowe środki z oprocentowaniem 2,4% w skali roku.
Toyota Bank to tzw. bank samochodowy, jednak jego oferta obejmuje także godne uwagi depozyty. Prześwietlamy lokaty Toyota Banku i jego pozycję na rynku.
Sprawdź aktualne lokaty w VeloBanku.
Sprawdzamy ofertę lokat firmowych w Volkswagen Banku. Sprawdź oprocentowanie lokat bankowych tej instytucji.
Deutsche Bank działa w Polsce już kilkadziesiąt lat, przyglądamy się zatem, jak wyglądają jego propozycje oszczędnościowe i pozycja na rynku.
EnveloBank to bankowość cyfrowa Banku Pocztowego i funkcjonuje od jesieni 2017 r. Sprawdzamy, jak depozyty banku prezentują się na tle konkurencji.
Eurobank jest instytucją nastawioną na innowacyjność i obsługę online. Prześwietlamy lokaty terminowe banku i jego wyniki finansowe.
Lokaty Idea Banku to ścisła czołówka rynkowa w oprocentowanie. Nowi klienci mogą liczyć na oprocentowanie nawet 1,8%, a obecni z pewnością docenią...
Lion's Bank to część Idea Banku zajmująca się bankowością prywatną. Przyglądamy się lokatom banku i jego pozycji na tle konkurencji.
Noble Bank jest częścią Getin Noble Banku i skupia się na bankowości prywatnej. Przyglądamy się lokatom banku i jego pozycji na tle konkurencji.
Orange Finanse to część mBanku i efekt współpracy z Orange Polska. Prześwietlamy depozyty banku i jego wyniki finansowe.
Raiffeisen Polbank to uniwersalny bank z interesującymi depozytami terminowymi. Prześwietlamy jego ofertę oszczędnościową i pozycję na rynku.
T-Mobile Usługi Bankowe to część Alior Banku i efekt współpracy z siecią komórkową. Przyglądamy się ofercie depozytowej banku i jego wynikom finansowym.