My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

Banki

Alior Bank
Alior Bank łączy w swojej działalności tradycję i nowoczesne rozwiązania. Przyglądamy się jego pozycji finansowej i ofercie lokat bankowych.
Bank Millennium
Bank Millennium działa na polskim rynku już dość długo, sprawdźmy zatem, jak wygląda jego pozycja na tle konkurencji.
Bank Pekao S.A
Pekao SA należy do ścisłej bankowej czołówki. Może pochwalić się dużą bazą depozytów i klientów. Przyglądamy się sytuacji banku i jego ofercie lokat.
Bank Pocztowy
Bank Pocztowy to instytucja ściśle związana z Pocztą Polską. Sprawdzamy jego ofertę lokat i pozycję na rynku bankowym.
Bank Zachodni WBK
BZ WBK to nowoczesny bank doceniany przez klientów. Przyglądamy się jego ofercie oszczędnościowej i wynikom finansowym.
BGŻ BNP Paribas
BGŻ BNP Paribas to jeden z większych polskich banków. Przyglądamy się jego wynikom finansowym i propozycjom oszczędnościowym.
BGŻOptima
BGŻOptima to marka kojarzona głównie z oszczędzaniem. Depozyty kwartalne Optimy należą do najlepszych na rynku, prześwietlamy zatem ofertę banku.
BOŚ Bank
BOŚ Bank to jedyna taka instytucja nastawiona na ochronę środowiska. Sprawdzamy, jak jej oferta depozytowa i wyniki finansowe prezentują się na tle innych.
Citi Handlowy
Citi Handlowy to instytucja raczej dla zamożnych klientów. Sprawdzamy, jak wyglądają propozycje oszczędnościowe banku i jego pozycja wśród konkurencji.
Credit Agricole
Credit Agricole to znana instytucja z silną marką, która może pochwalić się ciekawymi lokatami terminowymi. Prześwietlamy ofertę i wyniki finansowe banku.
Deutsche Bank
Deutsche Bank działa w Polsce już kilkadziesiąt lat, przyglądamy się zatem, jak wyglądają jego propozycje oszczędnościowe i pozycja na rynku.
EnveloBank
EnveloBank to bankowość cyfrowa Banku Pocztowego i funkcjonuje od jesieni 2017 r. Sprawdzamy, jak depozyty banku prezentują się na tle konkurencji.
eurobank
Eurobank jest instytucją nastawioną na innowacyjność i obsługę online. Prześwietlamy lokaty terminowe banku i jego wyniki finansowe.
Getin Bank
Getin Bank to gałąź bankowości detalicznej Getin Noble Banku. Sprawdzamy ofertę oszczędnościową i pozycję na rynku tej instytucji.
Idea Bank
Idea Bank może się pochwalić naprawdę szeroką ofertą depozytową. Przyglądamy się tym propozycjom oraz pozycji banku na tle konkurencji.
ING Bank Śląski
ING Bank Śląski należy do największych banków w kraju. Sprawdzamy ofertę depozytową tej instytucji i jej wyniki finansowe.
Inteligo
Bank Inteligo jest częścią PKO BP i działa tylko w Internecie. Prześwietlamy propozycje oszczędnościowe tej instytucji i jej pozycję na rynku.
Lion's Bank
Lion's Bank to część Idea Banku zajmująca się bankowością prywatną. Przyglądamy się lokatom banku i jego pozycji na tle konkurencji.
mBank
mBank to instytucja kojarzona z mobilnością i innowacjami. Sprawdzamy, jak wygląda jej oferta oszczędnościowa i wyniki finansowe.
neoBANK
neoBank jest bankiem spółdzielczym, jednak jego oferta wyróżnia się na tle konkurencji. Prześwietlamy depozyty neoBanku i jego pozycję na rynku.
Nest Bank
Nest Bank to "rodzinny" bank z interesującymi propozycjami oszczędnościowymi. Sprawdzamy ofertę depozytową i wyniki finansowe tej instytucji.
Noble Bank
Noble Bank jest częścią Getin Noble Banku i skupia się na bankowości prywatnej. Przyglądamy się depozytom banku i jego pozycji na tle konkurencji.
Orange Finanse
Orange Finanse to część mBanku i efekt współpracy z Orange Polska. Prześwietlamy depozyty banku i jego wyniki finansowe.
PKO BP
PKO BP to największy bank w Polsce i ciągle cieszy się zaufaniem klientów. Sprawdzamy, jak wygląda jego oferta lokat i pozycja na rynku.
Plus Bank
Plus Bank to niewielka instytucja, jednak jej oferta depozytowa jest warta uwagi. Przyglądamy się tym propozycjom i wynikom finansowym banku.
Raiffeisen Polbank
Raiffeisen Polbank to uniwersalny bank z interesującymi depozytami terminowymi. Prześwietlamy jego ofertę oszczędnościową i pozycję na rynku.
Santander Consumer Bank
Santander Consumer Bank skupia się na działalności depozytowo-kredytowej. Sprawdzamy ofertę lokat banku i jego pozycję na tle konkurencji.
T-Mobile Usługi Bankowe
T-Mobile Usługi Bankowe to część Alior Banku i efekt współpracy z siecią komórkową. Przyglądamy się ofercie depozytowej banku i jego wynikom finansowym.
Toyota Bank
Toyota Bank to tzw. bank samochodowy, jednak jego oferta obejmuje także godne uwagi depozyty. Prześwietlamy lokaty banku i jego pozycję na rynku.