My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

Banki

Alior Bank
Klienci Alior Banku mogą zyskać do 3,0% w skali roku. Tyle zarobią jednak jedynie nowi klienci banku. Na dotychczasowych czekają depozyty z oprocentowaniem...
Bank Millennium
Bank Millennium słynie głównie ze świetnego konta oszczędnościowego. W ofercie banku znajdziemy także kilka ciekawych lokat, m.in. Lokatę Mobilną na 2,5%.
Bank Pekao S.A
Lokaty Banku Pekao SA raczej nie zachwycają pod względem oprocentowania (topowe depozyty oscylują w okolicach 1,0 - 1,5%). Sprawdź aktualną ofertę banku.
Bank Pocztowy
Bank Pocztowy to instytucja ściśle związana z Pocztą Polską. Sprawdzamy jego ofertę lokat i pozycję na rynku bankowym.
BFF Banking Group
Sprawdź ofertę lokat w BFF Banking Group i załóż depozyt bez wychodzenia z domu. W zależności od okresu oszczędzania możesz zarobić od 2,0% do nawet 4,0%.
BGŻOptima
BGŻOptima w swojej ofercie ma jedynie produkty depozytowe. Sprawdzamy, jak wygląda jego oferta i wyniki finansowe.
BNP Paribas
BNP Paribas to jeden z większych polskich banków. Przyglądamy się jego wynikom finansowym i propozycjom oszczędnościowym.
BOŚ Bank
BOŚ Bank to jedyna taka instytucja nastawiona na ochronę środowiska. Sprawdzamy, jak jej oferta depozytowa i wyniki finansowe prezentują się na tle innych.
Citi Handlowy
Citi Handlowy to instytucja raczej dla zamożnych klientów. Sprawdzamy, jak wyglądają propozycje oszczędnościowe banku i jego pozycja wśród konkurencji.
Credit Agricole
Credit Agricole to znana instytucja z silną marką, która może pochwalić się ciekawymi lokatami terminowymi. Prześwietlamy ofertę i wyniki finansowe banku.
EnveloBank
EnveloBank to bankowość cyfrowa Banku Pocztowego i funkcjonuje od jesieni 2017 r. Sprawdzamy, jak depozyty banku prezentują się na tle konkurencji.
Getin Bank
Getin Bank to gałąź bankowości detalicznej Getin Noble Banku. Sprawdzamy ofertę oszczędnościową i pozycję na rynku tej instytucji.
Idea Bank
Lokaty Idea Banku to ścisła czołówka rynkowa. Nowi klienci mogą zyskać nawet 3,8%, a obecni z pewnością docenią cykliczne oferty promocyjne.
Inbank
Sprawdź ofertę lokat w Inbanku i załóż depozyt bez wychodzenia z domu. W zależności od okresu oszczędzania możesz zarobić od 1,0% do nawet 3,0%.
ING Bank Śląski
ING Bank Śląski należy do największych banków w kraju. Sprawdzamy ofertę depozytową tej instytucji i jej wyniki finansowe.
Inteligo
Bank Inteligo jest częścią PKO BP i działa tylko w Internecie. Prześwietlamy propozycje oszczędnościowe tej instytucji i jej pozycję na rynku.
Lion's Bank
Lion's Bank to część Idea Banku zajmująca się bankowością prywatną. Przyglądamy się lokatom banku i jego pozycji na tle konkurencji.
mBank
mBank to instytucja kojarzona z mobilnością i innowacjami. Sprawdzamy, jak wygląda jej oferta oszczędnościowa i wyniki finansowe.
neoBANK
neoBank jest bankiem spółdzielczym, jednak jego oferta wyróżnia się na tle konkurencji. Prześwietlamy depozyty neoBanku i jego pozycję na rynku.
Nest Bank
Nest Bank to "rodzinny" bank z interesującymi propozycjami oszczędnościowymi. Sprawdzamy ofertę depozytową i wyniki finansowe tej instytucji.
Noble Bank
Noble Bank jest częścią Getin Noble Banku i skupia się na bankowości prywatnej. Przyglądamy się depozytom banku i jego pozycji na tle konkurencji.
PKO BP
PKO BP to największy bank w Polsce i ciągle cieszy się zaufaniem klientów. Sprawdzamy, jak wygląda jego oferta lokat i pozycja na rynku.
Plus Bank
Plus Bank to niewielka instytucja, jednak jej oferta depozytowa jest warta uwagi. Przyglądamy się tym propozycjom i wynikom finansowym banku.
Santander Bank Polska
Santander Bank Polska to nowoczesny bank doceniany przez klientów. Przyglądamy się jego ofercie oszczędnościowej i wynikom finansowym.
Santander Consumer Bank
Santander Consumer Bank skupia się na działalności depozytowo-kredytowej. Sprawdzamy ofertę lokat banku i jego pozycję na tle konkurencji.
T-Mobile Usługi Bankowe
T-Mobile Usługi Bankowe to część Alior Banku i efekt współpracy z siecią komórkową. Przyglądamy się ofercie depozytowej banku i jego wynikom finansowym.
Toyota Bank
Toyota Bank to tzw. bank samochodowy, jednak jego oferta obejmuje także godne uwagi depozyty. Prześwietlamy lokaty banku i jego pozycję na rynku.
Deutsche Bank
Deutsche Bank działa w Polsce już kilkadziesiąt lat, przyglądamy się zatem, jak wyglądają jego propozycje oszczędnościowe i pozycja na rynku.
eurobank
Eurobank jest instytucją nastawioną na innowacyjność i obsługę online. Prześwietlamy lokaty terminowe banku i jego wyniki finansowe.
Orange Finanse
Orange Finanse to część mBanku i efekt współpracy z Orange Polska. Prześwietlamy depozyty banku i jego wyniki finansowe.
Raiffeisen Polbank
Raiffeisen Polbank to uniwersalny bank z interesującymi depozytami terminowymi. Prześwietlamy jego ofertę oszczędnościową i pozycję na rynku.