My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

Ocena redakcji:

Comperia Bonus: 50 zł premii za założenie Lokaty na Dobry Start w Eurobanku + szansa na samochód!

Krystian Chlebek
Krystian Chlebek
Przedsiębiorca, informatyk, od ponad 7 lat związany z rynkiem finansów osobistych. Lubi realizować ambitne projekty, które pozytywnie służą szerszej grupie odbiorców.
Comperia Bonus: 50 zł premii za założenie Lokaty na Dobry Start w Eurobanku + szansa na samochód!

Serwis ComperiaBonus.pl kolejny raz proponuje skorzystanie ze specjalnej oferty. Tym razem można zyskać 50 zł za założenie kwartalnej Lokaty na dobry start w Eurobanku, natomiast kreatywna odpowiedź na pytanie w dodatkowym konkursie daje szansę na wygranie samochodu Toyota Aygo (!) bądź cennych nagród rzeczowych. Oferta jest warta uwagi, bowiem lokata Eurobanku posiada wysokie, 4% oprocentowanie, a dodatkowo może zostać odnowiona na kolejne 3 miesiące z oprocentowaniem 5%.

Uczestnictwo w promocji

Promocja organizowana jest przez spółkę Comperia.pl SA i trwa do 31 października 2015 r. Partnerem akcji jest Eurobank – serwis Comperia Bonus pośredniczy tylko w założeniu lokaty i konta, podczas gdy faktycznie są one otwierane w banku.

Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne, które:

 1. Wyrażą zgodę na marketing produktów banku i przetwarzanie przez bank danych osobowych.
 2. Zaakceptują regulamin promocji.
 3. W ciągu 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie posiadały rachunku osobistego w Eurobanku ani umowy o bankowość elektroniczną z tym bankiem.

Dane osobowe przetwarzane są przez spółkę Comperia.pl SA, jednak wykorzystywane są one tylko w ramach promocji (nie są udostępniane innym podmiotom).

50 zł za założenie Lokaty na dobry start

W ramach promocji możesz zyskać 50 zł premii za założenie Lokaty na dobry start w Eurobanku. Premia jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Oto, co należy zrobić, aby mieć prawo do bonusu:

 1. W okresie promocji – do 31 października 2015 r. - należy zarejestrować się na stronie internetowej organizatora promocji, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu oraz złożyć za pośrednictwem ww. strony wniosek o Konto Acive lub Prestige w Eurobanku.
  • Uwaga: w promocji biorą udział tylko rachunki założone za pośrednictwem strony https://www.comperiabonus.pl/eurobank - jeśli założysz konto bezpośrednio ze strony internetowej banku, nie możesz zyskać premii.
  • Umowa o konto musi zostać zawarta najpóźniej do 9 listopada 2015 r. (obejmuje to także umowę o kartę debetową i bankowość elektroniczną).
 2. Po zawarciu umowy o rachunek osobisty w ciągu 30 dni należy założyć Lokatę na dobry start przez bankowość elektroniczną lub mobilną bądź w oddziale banku.

Premia zostanie przelana na konto osobiste uczestnika promocji do dnia 31 grudnia 2015 r.

Lokata na dobry start

Lokata na dobry start w Eurobanku to 3-miesięczny depozyt, którego oprocentowanie uzależnione jest od wpłaconej kwoty i wynosi:

 • 4% dla kwot do 10 000 zł (włącznie).
 • 3% dla kwot od 10 tys. zł.

Środki wpłacone na lokatę są ubezpieczone przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do wysokości 100 000 EUR.

Poniższa tabelka przedstawia wysokość odsetek dla różnych kwot wpłacanych na Lokatę na dobry start wraz z premią 50 zł (pamiętaj, że oprocentowanie 4% obowiązuje tylko dla kwot do 10 tys. zł).

Kwota lokaty Odsetki po odliczeniu podatku Zysk po kwartale (odsetki + 50 zł) Oprocentowanie brutto w skali roku (wraz z premią)
1 000 zł 8,10 zł 58,10 zł 28,7%
2 000 zł 16,20 zł 66,20 zł 16,3%
5 000 zł 40,50 zł 90,50 zł 8,9%
10 000 zł 81,00 zł 131,00 zł 6,5%
20 000 zł 121,50 zł 171,50 zł 4,2%
50 000 zł 303,75 zł 353,75 zł 3,5%

Istotne w kontekście tej lokaty są warunki jej odnowienia. W zależności od tego, jaka będzie nasza aktywność na nowo założonym rachunku osobistym, oprocentowanie lokaty w drugim 3-miesięcznym okresie będzie wynosiło:

 • 5% dla kwot do 10 tys. zł i 4% dla kwot powyżej 10 tys. zł - jeśli w trakcie trwania lokaty na konto osobiste w Eurobanku nastąpi przynajmniej jeden wpływ z tytułu wynagrodzenia (z umowy o pracę lub cywilnoprawnej), renty lub emerytury na kwotę min. 500 zł.
 • 4% dla kwot do 10 tys. zł i 3% dla kwot powyżej 10 tys. zł - jeśli w trakcie trwania lokaty (aż do piątego dnia przed jej zakończeniem) na koncie osobistym odnotowano min. 9 transakcji kartą debetową na łączną kwotę min. 600 zł (czyli ok. 3 transakcje na kwotę ok. 200 zł miesięcznie).
 • 1,35% dla kwot do 9999,99 zł i 1,45% dla kwot od 10 000 zł - jeśli żaden z powyższych warunków nie został spełniony.

Konkurs "Ulokuj się w nowym aucie jak finansowy Bonsu"

Uczestnicy promocji Comperia Bonus mogą również wziąć udział w konkursie na kreatywność. Jeśli spełniliśmy wszystkie powyższe warunki, możemy wygrać Toyotę Aygo (I nagroda), iPhone 6 S (II nagroda) lub iPada Mini 2 (III nagroda).

Wystarczy do 31 grudnia 2015 r. odpowiedzieć na pytanie „Kto to jest finansowy Bonsu?” w formie pisemnej (max. 1000 znaków ze spacjami), bądź w formie 5-minutowego filmu umieszczonego w serwisie Youtube.pl (tytuł filmu powinien zawierać słowa „Comperia Bonus”). Prace konkursowe (w przypadku filmu wystarczy link do video) powinny zostać dostarczone na adres [email protected]

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 stycznia 2016 r., a nagrodzone zostaną trzy osoby.

Parametry Konta Active w Eurobanku

Lokatę na dobry start można założyć tylko wraz z kontem osobistym. Jednym z lepszych rachunków w ofercie Eurobanku jest Konto Active, którego parametry są następujące:

 • prowadzenie rachunku kosztuje 9 zł – opłaty można uniknąć, jeśli na konto co miesiąc wpłynie min. 1500 zł z innych banków;
 • miesięczna obsługa karty debetowej wynosi 4,90 zł – opłaty unikniesz, dokonując transakcji kartą na łączną kwotę min. 400 zł;
 • wypłaty z bankomatów w kraju – 0 zł;
 • krajowe przelewy internetowe - 0 zł.

Swoimi środkami możesz zarządzać w każdej chwili zarówno przez Internet, jak i telefon (poprzez aplikację mobilną). Taryfę opłat i prowizji znajdziesz tutaj.

Komentarz Redakcji

Oferta Comperii i Eurobanku to interesująca propozycja oszczędnościowa. Z jednej strony mamy wysoko oprocentowaną lokatę (4%) z możliwością odnowienia na jeszcze lepszych warunkach (5%), z drugiej zaś otrzymujemy 50 zł premii od organizatora.

Co prawda w promocji należy także otworzyć rachunek osobisty w Eurobanku, jednak konto jest nowoczesne i warunkowo oprocentowane (2%). Zanim zdecydujemy się na założenie rachunku, upewnijmy się, że spełnimy warunki pozwalające uniknąć podstawowych opłat.

Promocja nie wymaga od nas specjalnego zaangażowania: wystarczy tylko założyć konto i lokatę, jednak większa aktywność – transakcje na min. 400 zł miesięcznie i wpływ wynagrodzenia - może nam zapewnić nie tylko zwolnienie z opłaty za kartę debetową, ale i odnowienie lokaty na korzystnych warunkach. Jeśli kreatywnie odpowiemy na pytanie w dodatkowym konkursie, możemy wygrać nie tylko nowoczesne multimedialne gadżety, ale nawet samochód.

Propozycja zdecydowanie warta jest rozważenia.

Ocena redakcji:

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Comperia Bonus 4"
 2. Regulamin konkursu "Ulokuj się w nowym aucie jak finansowy Bonsu"
 3. Regulamin "Lokaty na dobry start"
 4. Taryfa opłat i prowizji eurobanku

O banku

Eurobank jest instytucją obsługującą tylko klientów indywidualnych. Bank stawia na obsługę online i jest jednym z bardziej innowacyjnych w kraju. W ofercie Eurobanku znajdziemy tradycyjne lokaty ze stałym i zmiennym oprocentowaniem, które można założyć internetowo lub w oddziale. Mottem przewodnim banku jest hasło "eurobank na co dzień".

Czytaj więcej

Przeczytaj także

Komentarze