My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

Ocena redakcji:

215 zł premii dla nowych i 90 zł dla obecnych klientów Toyota Banku w promocji na Groupon.pl

Krystian Chlebek
Krystian Chlebek
Przedsiębiorca, informatyk, od ponad 7 lat związany z rynkiem finansów osobistych. Lubi realizować ambitne projekty, które pozytywnie służą szerszej grupie odbiorców.
215 zł premii dla nowych i 90 zł dla obecnych klientów Toyota Banku w promocji na Groupon.pl

Do kolejnej już akcji Agory i Toyota Banku dołączył także portal Groupon.pl. Tym razem za założenie Konta Jedynego i duetu lokat w Toyota Banku nowi klienci mogą zyskać aż 215 zł premii, a obecni do 90 zł.

Organizatorem akcji „Duet lokat z Premią dodatkową od Groupon” jest Agora SA przy udziale Toyota Banku oraz portalu Groupon. Środki zdeponowane w Toyota Banku objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do wysokości 100 tys. euro.

Uczestnictwo w promocji wiąże się z założeniem dwóch lokat w Toyota Banku: Depozyt Plus na 12 miesięcy (z oprocentowaniem na poziomie 2,3%) oraz Plan Depozytowy na 160 dni (z oprocentowaniem wynoszącym 2,5%), a także Konta Jedynego.

Promocja trwa do 6 kwietnia 2017 r., warto się jednak pospieszyć, ponieważ liczba kuponów dostępnych na Grouponie jest ograniczona: do 500 dla nowych klientów Toyota Banku i do 250 dla obecnych.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów Toyota Banku.

Przez nowego klienta organizator rozumie osobę, która nie posiada i nie posiadała w okresie od 1 stycznia 2016 r. do dnia 27 marca 2017 r. Konta Jedynego w tej instytucji.

Natomiast obecny klient może wziąć udział w akcji, jeżeli swoje Konto Jedyne założył przy okazji jednej z wcześniejszych ofert specjalnych prowadzonych przez Agorę i Toyota Bank („Lokata Toyota Bank z premią”, „SUPER DUET”, „SUPER DUET edycja 2”, „SUPER DUET edycja 3”, „Bądź aktywny – załóż nowy depozyt”, „Tankuj korzyści z Toyota Bank”, „Lokata 130 dni z premią”, „Aktywni zyskują”. Uwaga! Z wyłączeniem akcji „ Zarabiaj z duetem korzyści”).

215 zł dla nowych i 90 zł dla obecnych klientów

Podobnie jak i przy poprzednich akcjach uczestnik promocji może zdobyć niemałą premię:

 • Odsetki z lokaty Depozyt Plus na 12 miesięcy. Lokata oprocentowana jest na poziomie 2,3%, minimalna kwota wkładu to 5 tys. zł.
 • Odsetki z lokaty Plan Depozytowy na 160 dni, oprocentowanej na 2,5%. Możesz założyć aż 10 takich lokat, każdą od 3 tys. zł do 13 tys. zł (pamiętaj jednak, że premię otrzymasz wyłącznie za jeden depozyt).
 • Premia za otwarcie obu depozytów oraz Konta Jedynego w Toyota Banku w wysokości: 140 zł, jeśli jesteś nowym klientem i 70 zł, jeżeli już posiadasz Konto Jedyne (oczywiście w tej sytuacji nie musisz zakładać kolejnego rachunku). Bonus zostanie przelany na Twoje Konto Jedyne.
 • Kupon od Groupon.pl do wydania na tym portalu. Wartość kuponu to 75 zł dla nowych klientów i 20 zł dla obecnych.

Nowi klienci mogą zatem poza odsetkami z lokat zyskać 140 zł w gotówce od Agory + 75 zł w postaci kuponu na Groupon.pl, czyli razem premię o wartości 215 zł.

Obecni klienci Toyota Banku mogą natomiast poza odsetkami zgarnąć dodatkowo 70 zł w gotówce od Agory + 20 zł w postaci kuponu na Groupon.pl, czyli łącznie 90 zł premii.

Jak przystąpić do akcji i zgarnąć premię?

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym, czy obecnym klientem, jeżeli chcesz przystąpić do promocji powinieneś:

 • Do 6 kwietnia 2017 r. nabyć promocyjny voucher na stronie Groupon.pl.
 • Także do 6 kwietnia 2017 r. na stronie organizatora akcji zarejestrować kod uzyskany z vouchera promocyjnego Groupon.

Pozostałe zasady udziału w promocji różnią się nieco dla nowych i dla obecnych klientów.

Jeżeli jesteś nowym klientem Toyota Banku...

powinieneś spełnić łącznie poniższe warunki:

 1. W aplikacji organizatora wybrać opcję „Nie mam Konta Jedynego w Toyota Bank”, za pomocą podanego linka przejść na stronę banku i zawnioskować o Konto Jedyne;
  • wniosek o Konto Jedyne powinien zostać złożony nie później niż 72 h od momentu nabycia vouchera na Grouponie;
  • na stronie banku wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych o ofercie Toyota Banku oraz przekazywanie przez Toyota Bank organizatorowi akcji informacji objętych tajemnicą bankową. Jest to krok niezbędny do tego, aby organizator mógł wypłacić Ci premię.
 2. Do 30 kwietnia 2017 r. założyć co najmniej jedną lokatę Plan Depozytowy na 160 dni na kwotę min. 5 tys. zł oraz przynajmniej jedną lokatę Depozyt Plus na 12 miesięcy również na kwotę min. 5 tys. zł;
  • każdą z tych lokat musisz utrzymać przez min. 90 dni od chwili jej założenia.
 3. Konto Jedyne powinno pozostawać aktywne do dnia wypłaty premii (do 31 sierpnia 2017 r.).

Jeżeli posiadasz już Konto Jedyne...

założone w ramach poprzednich, wskazanych wcześniej akcji, w celu otrzymania premii powinieneś:

 1. W aplikacji organizatora wybrać opcję „Mam Konto Jedyne w Toyota Bank” i za pomocą podanego linka przejść na stronę banku;
  • na stronie banku wyrazić zgodę na przekazywanie przez Toyota Bank organizatorowi akcji informacji objętych tajemnicą bankową, a także upewnić się, czy Twoje zgody na działania handlowe i marketingowe banku są aktualne (jest to warunek konieczny).
 2. Do 30 kwietnia 2017 r. założyć co najmniej jedną lokatę Plan Depozytowy na 160 dni na kwotę min. 5 tys. zł oraz przynajmniej jedną lokatę Depozyt Plus na 12 miesięcy również na kwotę min. 5 tys. zł;
  • ważne! środki przeznaczone na nowo otwierane depozyty (łącznie min. 10 tys. zł) muszą być nowymi środkami i stanowić nadwyżkę ponad saldo na wszystkich kontach i lokatach, jakie posiadasz w Toyota Banku na dzień 27 marca 2017 r.;
  • każdą z tych lokat utrzymać przez min. 90 dni od chwili jej założenia.
 3. Przez min. 30 dni od założenia nowych depozytów utrzymać saldo z dnia 27 marca 2017 r. na wszystkich posiadanych kontach i lokatach.
 4. Utrzymać aktywne Konto Jedyne do momentu wypłaty premii (do 31 sierpnia 2017 r.).

Co jeszcze warto wziąć pod uwagę?

W ciągu dnia w systemie Toyota Banku może zostać zarejestrowane jedynie 50 wniosków i jeżeli liczba ta zostanie przekroczona, uczestnik promocji będzie musiał ponownie przejść przez proces otwarcia wymaganych lokat i konta następnego dnia. Jeśli z tego powodu nie uda Ci się złożyć wniosku w ciągu wymaganych 72 godzin od kupna vouchera, skontaktuj się z organizatorem, wysyłając maila na adres [email protected].

Jednemu uczestnikowi promocji przysługuje tylko jeden voucher promocyjny od portalu Groupon. Zostanie on przekazany uczestnikowi do 31 sierpnia 2017 r., natomiast można go użyć do końca grudnia 2017 r.

Ile kosztuje Konto Jedyne w Toyota Banku?

Konto Jedyne to rachunek osobisty szczególnie polecany kierowcom: w ramach moneyback mogą oni bowiem otrzymać zwrot części wydatków na paliwo. Podstawowe parametry Konta Jedynego prezentują się następująco:

 • 2,49 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku (opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz transakcje kartą na min. 400 zł miesięcznie). Uczestnikom promocji „Duet lokat z Premią dodatkową od Groupon” bank zwraca opłatę za prowadzenie konta, dopóki założone w ramach akcji lokaty są aktywne.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej;
 • 0 zł za przelewy internetowe;
 • 0 zł za pierwsze trzy wypłaty gotówki z bankomatów w kraju, 4,50 zł za każdą kolejną.

Podsumowanie

Akcje Agory i Toyota Banku cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. W aktualnej edycji utrzymany został wysoki poziom nagród: uczestnicy promocji mogą zyskać odsetki z otwieranych w Toyota Banku lokat, 140 zł lub 70 zł premii, a także kupon rabatowy na zakupy na portalu Groupon. Co ważne, akcja przewidziana jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku.

Lokaty w Toyota Banku są obecnie jednymi z najlepiej oprocentowanych na rynku w swoich kategoriach. Możliwość uzyskania bonusu pieniężnego do odsetek z depozytów niebagatelnie zwiększa zysk i sprawia, że oszczędzanie staje się jeszcze atrakcyjniejsze.

Ocena redakcji:

O banku

Toyota Bank Polska jest kojarzony głównie z marką samochodów, jednak jego działalność jest znacznie szersza niż tylko udzielanie kredytów. Bank prowadzi również konta osobiste i oszczędnościowe oraz szczególnie dba o swoich obecnych klientów, organizując promocje swoich produktów. Wśród lokat Toyota Banku można wyróżnić depozyty ze standardową, jak i dzienną kapitalizacją odsetek.

Czytaj więcej

Przeczytaj także

Komentarze