My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

Ocena redakcji:

'Happy Seans' w Idea Banku: załóż Lokatę Happy 4% i zgarnij 2 bilety do Cinema City

Krystian Chlebek
Krystian Chlebek
Przedsiębiorca, informatyk, od ponad 7 lat związany z rynkiem finansów osobistych. Lubi realizować ambitne projekty, które pozytywnie służą szerszej grupie odbiorców.
'Happy Seans' w Idea Banku: załóż Lokatę Happy 4% i zgarnij 2 bilety do Cinema City
Źródło: strona promocji

W ofercie specjalnej Idea Banku osoby, które założą Lokatę Happy, mogą otrzymać dwa bilety do sieci kin Cinema City.

Promocja naprawdę warta jest rozważenia, ponieważ Lokata Happy 4% to obecnie jeden z najlepiej oprocentowanych depozytów krótkoterminowych na rynku. Trzeba się jednak spieszyć - akcja prawdopodobnie niedługo się zakończy.

Nagrodą w promocji „Happy Seans” są dwa kody elektroniczne przesyłane na telefon, uprawniające do wymiany na dwa pojedyncze bilety na dowolny seans kinowy 2D w sieci kin Cinema City. Kody nie mogą być użyte przy pokazach specjalnych, VIP, maratonach filmowych itp. Możesz z nich skorzystać do 30 listopada 2017 r.

Uwaga: aktualnie trwa inna promocja Lokaty Happy, w której poza odsetkami z depozytu można zgarnąć 200 zł bon na wakacje.pl. Szczegóły w tym artykule.

Lokata Happy 4% do 10 000 zł

Lokata Happy zakładana jest na miesiąc, dwa miesiące lub na kwartał. Jej oprocentowanie jest uzależnione od długości okresu deponowania środków i wynosi:

  • 3% na 1 miesiąc;
  • 4% na 2 miesiące;
  • 3,5% na 3 miesiące.

Lokatę możesz założyć już od 500 zł, maksymalnie zdeponujesz na niej do 10 tys. zł. Twoje środki są bezpieczne w ramach Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, którym objęty jest Idea Bank. Co więcej, depozyt ten nie wymaga zakładania konta osobistego.

Promocja „Happy Seans” trwa do odwołania, jednak nie krócej niż do 14 czerwca 2017 r. Warto się więc pośpieszyć, jeżeli chcesz skorzystać z oferty.

Tylko dla nowych klientów banku

Lokata Happy ma jeden haczyk: z tej oferty mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nigdy nie posiadały jakiegokolwiek produktu finansowego Idea Banku lub Lion's Banku ani nie są w trakcie składania wniosku o taki produkt (m.in. o konto, kartę, bankowość elektroniczną, kredyt itp.). Jeżeli jednak nie miałeś wcześniej do czynienia z Idea Bankiem bądź Lion's Bankiem, śmiało możesz zakładać Lokatę Happy na wybrany przez siebie okres depozytowy i zgarnąć bilety do kina.

Jak otrzymać odsetki i bilety do kina?

Dwa bilety do kina będą Ci przysługiwały, jeżeli:

  1. Złożysz wniosek o przystąpienie do oferty specjalnej i wniosek o Lokatę Happy za pośrednictwem strony promocji. Pamiętaj, aby na stronie promocji i we wniosku o Lokatę Happy podać ten sam numer telefonu.
  2. Założysz Lokatę Happy na wybrany przez siebie okres depozytowy (1, 2 lub 3 miesiące).
  3. Nie zerwiesz depozytu przynajmniej do końca miesiąca, w którym go zakładałeś.
Nagroda w postaci dwóch kodów zostanie przesłana SMS-em na Twój numer telefonu w ciągu 5 dni od momentu, gdy bank zweryfikuje spełnienie przez Ciebie wszystkich warunków promocji. Weryfikację tę bank przeprowadza do piątego dnia każdego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia uczestnika do akcji.

Nagroda jest zwolniona z opodatkowania.

Podsumowanie: "Bardzo dobra lokata z bonusem"

W promocji „Happy Seans” możesz w prosty sposób umilić sobie zakładanie depozytu bankowego: za otwarcie Lokaty Happy przysługuje Ci bowiem nagroda w postaci dwóch biletów do sieci kin Cinema City, którą możesz zrealizować na terenie całego kraju. Warunkiem udziału jest brak posiadania jakichkolwiek produktów finansowych w Idea Banku bądź Lion's Banku.

Czy warto? Jeżeli szukasz opcji oszczędnościowych, to zdecydowanie tak. Lokata Happy 4% to obecnie jedna z najlepiej oprocentowanych ofert na rynku. Nie ma tutaj żadnych haczyków ani konieczności sięgania po kolejne produkty bankowe (np. konto osobiste czy kartę), minusem jest jednak – poza wspomnianym już warunkiem bycia nowym klientem – dość niska maksymalna kwota lokowanych środków, wynosząca 10 000 zł. Niemniej, w dobie niskiego oprocentowania depozytów, Lokata Happy wciąż jest jedną z najlepszych ofert na rynku.

Ocena redakcji:

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Promocji "Happy Seans"

O banku

Idea Bank kojarzony jest głównie z obsługą przedsiębiorstw i właśnie ta grupa klientów była początkowo głównym odbiorcą usług banku. Z biegiem czasu oferta instytucji poszerzyła się o usługi dla klientów indywidualnych i właśnie propozycje depozytów terminowych zasługują na szczególną uwagę. W Idea Banku znajdziemy szeroki wybór lokat, a posiadacze konta osobistego często mogą zyskać wyższe oprocentowanie. Motto banku to "Najlepszy bank dla przedsiębiorców".

Czytaj więcej

Przeczytaj także

Komentarze