My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

Ocena redakcji:

65 zł premii dla obecnych klientów Toyota Banku za założenie Lokaty Depozyt Plus

Krystian Chlebek
Krystian Chlebek
Przedsiębiorca, informatyk, od ponad 7 lat związany z rynkiem finansów osobistych. Lubi realizować ambitne projekty, które pozytywnie służą szerszej grupie odbiorców.
65 zł premii dla obecnych klientów Toyota Banku za założenie Lokaty Depozyt Plus
Źródło: strona promocji

Ruszyła kolejna promocja Toyota Banku i Agory. Tym razem obecni klienci banku, którzy otwarli Konto Jedyne w jednej z poprzednich akcji, mogą zyskać 65 zł premii za założenie półrocznej lokaty Depozyt Plus na 2% w skali roku. Po uwzględnieniu premii, efektywny zysk w promocji „Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści” wyniesie do 4% w skali roku.

Organizatorem akcji "Podwójne korzyści dla uczestników Klubu Korzyści" jest Agora SA, natomiast Toyota Bank to partner promocji i w nim lokowane są środki uczestników akcji. Pieniądze z założonej lokaty są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do wysokości 100 tys. euro. Premia zostanie wypłacona przez spółkę Agora.

Kto może skorzystać z oferty?

Akcja skierowana jest do osób fizycznych, które założyły Konto Jedyne w jednej z poprzednich akcji Toyota Banku i Agory SA – Lokata Toyota Bank z premią; SUPER DUET (wszystkie trzy edycje); Bądź aktywny - załóż nowy depozyt; Tankuj korzyści z Toyota Bank; Lokata 130 dni z premią; Aktywni zyskują; Zarabiaj z duetem korzyści; Duet lokat z Premią dodatkową od Groupon; Lokata 160 dni z premią dla Uczestników Klubu Korzyści.

Z promocji wykluczone są osoby, które między 1 stycznia 2016 r. a 19 września 2017 r. rozwiązały umowę o Konto Jedyne.

65 zł premii i zwrot opłat za konto

Twój efektywny zysk w promocji wyniesie maksymalnie 4%:

  • po pierwsze otrzymujesz odsetki z lokaty Depozyt Plus na 6 miesięcy – jest to depozyt z oprocentowaniem 2% zakładany w Toyota Banku (poprzez bankowość elektroniczną), na który możesz wpłacić min. 5000 zł, ale uwaga – premię otrzymasz tylko wtedy, jeśli założysz lokatę na kwotę min. 8 tys. zł;
  • po drugie zyskasz 65 zł gwarantowanej premii od organizatora promocji.
Efektywny zysk z Lokaty Depozyt Plus z premią 65 zł
Kwota lokaty Odsetki netto Odsetki netto z premią 65 zł Oproc. efektywne z premią 65 zł
8 000 zł 64,80 zł 129,80 zł 4,00 %
10 000 zł 81,00 zł 146,00 zł 3,60 %
15 000 zł 121,50 zł 186,50 zł 3,07 %
20 000 zł 162,00 zł 227,00 zł 2,80 %
50 000 zł 405,00 zł 470,00 zł 2,32 %

W akcji można także zyskać zwrot opłaty za prowadzenie Konta Jedynego, wystarczy - oprócz spełnienia poniższych warunków - utrzymywać aktywną lokatę założoną w promocji. Zwrot tego kosztu będzie naliczany nie dłużej niż do 31 marca 2018 r.

Jak zwiększyć efektywny zysk na lokacie?

Aby zyskać 65 zł premii należy spełnić poniżej opisane warunki w podanej kolejności:

  1. Do 22 października 2017 r. musisz zarejestrować się na stronie organizatora promocji, podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, oraz potwierdzić rejestrację we wskazany na stronie sposób. Musisz także wyrazić zgodę na przekazanie organizatorowi przez bank informacji objętych tajemnicą bankową oraz posiadać aktualne zgody marketingowe wyrażone w jednej z wcześniejszych akcji Toyota Banku i Agory.
  2. Do 6 listopada 2017 r. powinieneś założyć lokatę Depozyt Plus na 6 miesięcy za pośrednictwem bankowości elektronicznej Toyota Banku, zwiększając saldo posiadanych dotychczas w banku depozytów wg stanu na dzień 19 września 2017 r., oraz utrzymać lokatę min. 90 dni. WAŻNE – lokatę musisz założyć na min. 8 tys. zł, inaczej stracisz prawo do premii.
  3. Zwiększone saldo depozytów, w stosunku do 19 września 2017 r. (powiększone o kwotę założonej lokaty), powinieneś utrzymać przez min. 30 dni (czyli nie możesz zerwać lokat/wypłacić tych środków).
  4. Do 30 października 2017 r. musisz zarejestrować się w Klubie Korzyści Toyota Banku (po otrzymaniu zaproszenia od banku z linkiem do rejestracji) - jeśli jesteś już uczestnikiem tego programu, nie musisz wypełniać tego kroku. Ważne - ten warunek jest obowiązkowy do wypłaty premii.
  5. Do 26 lutego 2018 r. organizator w wiadomości e-mail poinformuje Cię o przyznaniu premii.
  6. Do 4 marca 2018 r. powinieneś zalogować się na stronie promocji i uzupełnić swoje dane o imię i nazwisko, numer założonego Konta Jedynego oraz adres zamieszkania.
  7. Premia zostanie wypłacona do 16 marca 2018 r. na Konto Jedyne.

Klub Korzyści Toyota Banku

Klub Korzyści Toyota Banku to propozycja dla obecnych klientów tej instytucji i stanowi połączenie promocji, programu lojalnościowego oraz konkursu z nagrodami rzeczowymi. W programie otrzymujesz punkty za korzystanie z określonych usług banku (np. za założenie Lokaty Depozyt Plus na 6 miesięcy otrzymasz 100 pkt.).

Zebranie 1000 punktów gwarantuje otrzymanie premii w wysokości 50 zł oraz przejście do konkursu, w którym możesz wygrać wycieczkę, smartwatche, smartfony lub tablety. Rodzaj nagród uzależniony jest od tego, ile punktów uda Ci się uzyskać.

Więcej znajdziesz w tym artykule.

Komentarz redakcji

Propozycja Toyota Banku i Agory to całkiem niezła oferta oszczędnościowa. Jeśli korzystałeś wcześniej z promocji obu partnerów i posiadasz Konto Jedyne, w nowej akcji możesz założyć półroczną lokatę z oprocentowaniem 2% i zyskać 65 zł premii. Warunki promocji są zbliżone do tych z poprzednich edycji, jednak tym razem warunkiem niezbędnym jest również przystąpienie do Klubu Korzyści Toyota Banku.

W ostatnim czasie oprocentowanie depozytów terminowych nie jest zbyt atrakcyjne, dlatego nowe oferty i promocje warte są uwagi. Półroczna lokata Depozyt Plus ze stawką 2% i dodatkową premią daje efektywne oprocentowanie rzędu 4% w skali roku, a to już propozycja godna rozważenia.

Ocena redakcji:

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O banku

Toyota Bank Polska jest kojarzony głównie z marką samochodów, jednak jego działalność jest znacznie szersza niż tylko udzielanie kredytów. Bank prowadzi również konta osobiste i oszczędnościowe oraz szczególnie dba o swoich obecnych klientów, organizując promocje swoich produktów. Wśród lokat Toyota Banku można wyróżnić depozyty ze standardową, jak i dzienną kapitalizacją odsetek.

Czytaj więcej

Przeczytaj także

Komentarze