My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

Ocena redakcji:

Lokata Happy na 4% ponownie z bonem wakacyjnym o wartości 200 zł do fly.pl

Krystian Chlebek
Krystian Chlebek
Przedsiębiorca, informatyk, od ponad 7 lat związany z rynkiem finansów osobistych. Lubi realizować ambitne projekty, które pozytywnie służą szerszej grupie odbiorców.
Lokata Happy na 4% ponownie z bonem wakacyjnym o wartości 200 zł do fly.pl
Źródło: strona promocji

Idea Bank kusi nowych klientów nie tylko atrakcyjnym oprocentowaniem Lokat Happy, ale i bonami o wartości 200 zł na fly.pl za założenie i opłacenie depozytu.

Obecnie Lokata Happy to jedna z lepszych ofert na rynku; na Lokacie Happy nowy klient może uzyskać oprocentowanie na poziomie 4%, co jest obecnie najwyższą stawką wśród lokat krótkoterminowych.

 Dodatkowo, zakładając lokatę, możesz zdobyć również bon o wartości 200 zł brutto do wykorzystania w serwisie fly.pl. Voucher ważny jest do 30 czerwca 2018 r. i można go wymienić na wycieczki lotnicze bądź usługi turystyczne.

Oferta promocyjna „Happy wakacje” obowiązuje do 31 grudnia 2017 r., jednak bank zastrzegł sobie prawo do jej wcześniejszego wycofania. Ponieważ trudno przewidzieć, kiedy dokładnie bank zdecyduje się na zakończenie promocji, proponujemy nie zwlekać z podjęciem decyzji o przystąpieniu do akcji.

Lokata Happy w Idea Banku

Lokatę Happy możesz założyć dla kwoty od 500 do 10 000 zł. Jej oprocentowanie zależy od okresu zdeponowania środków i wynosi:

  • 3,0% na 1 miesiąc;
  • 4,0% na 2 miesiące;
  • 3,5% na 3 miesiące.

Co ważne, założenie depozytu nie wymaga otwierania konta osobistego w Idea Banku. Wszystkie środki objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Jest jednak jedno „ale”…

Lokata tylko dla nowych klientów banku

Niestety, ta atrakcyjna oferta ma jeden mankament: oferta lokaty Happy przewidziana jest wyłącznie dla nowych klientów, i to nie tylko Idea Banku, ale i Lion's Banku. Oznacza to, że jeśli kiedykolwiek posiadałeś jakiś produkt finansowych którejś z tych dwóch instytucji (lub jesteś w trakcie składania wniosku np. o kartę czy kredyt itp.), nie możesz już założyć wspomnianego depozytu.

Jeżeli jednak nigdy wcześniej nie miałeś styczności ani z Idea Bankiem, ani z Lion's Bankiem, nie ma żadnych przeciwwskazań, abyś skorzystał z oferty lokaty Happy i dodatkowo zgarnął jeszcze bon turystyczny.

Jak zgarnąć bon wakacyjny na 200 zł?

Warunki akcji „Happy wakacje” są wyjątkowo proste. Aby zyskać bon o wartości 200 zł, powinieneś wykonać poniższe kroki:

  1. Złóż wniosek o lokatę za pośrednictwem strony promocji.
  2. Otwórz  depozyt, przelewając odpowiednie środki na rachunek lokaty.
  3. Utrzymaj depozyt przynajmniej do końca miesiąca kalendarzowego, w którym zakładałeś lokatę.

Pamiętaj, aby Twój numer telefonu, który podasz na stronie promocji, był identyczny z tym, który wpiszesz we wniosku o depozyt.

Bon na fly.pl zostanie Ci przekazany w formie kodu w ciągu 5 dni od chwili, kiedy spełnienie przez Ciebie warunków promocji zostanie zweryfikowane przez bank. Nagroda jest zwolniona z opodatkowania.

Komentarz redakcji

Idea Bank wie, jak połączyć przyjemne z pożytecznym: dzięki najnowszej ofercie specjalnej możesz zyskać nie tylko naprawdę atrakcyjne odsetki – szczególnie w obecnej sytuacji wyjątkowo niskiego oprocentowania lokat – na wybranym przez siebie depozycie, ale i zdobyć bon turystyczny o wartości 200 zł do fly.pl.

Warunki akcji są bardzo proste, jednak jest ona ograniczona wyłącznie do osób, które nigdy nie korzystały z usług ani Idea Banku, ani Lion's Banku.

Dla osób poszukujących dobrych ofert oszczędnościowych propozycja Idea Banku może być niezłą gratką, a możliwość otrzymania nagrody w postaci bonu tylko zwiększa jej atrakcyjność. Warto się jednak pospieszyć, gdyż bank może w każdej chwili zakończyć promocję.

Ocena redakcji:

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Fly Happy"

O banku

Idea Bank kojarzony jest głównie z obsługą przedsiębiorstw i właśnie ta grupa klientów była początkowo głównym odbiorcą usług banku. Z biegiem czasu oferta instytucji poszerzyła się o usługi dla klientów indywidualnych i właśnie propozycje depozytów terminowych zasługują na szczególną uwagę. W Idea Banku znajdziemy szeroki wybór lokat, a posiadacze konta osobistego często mogą zyskać wyższe oprocentowanie. Motto banku to "Najlepszy bank dla przedsiębiorców".

Czytaj więcej

Przeczytaj także

Komentarze