My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

4 października 2019 r. Bank Millennium uruchomił nową edycję programu poleceń - ponownie można w niej skorzystać z Lokaty Lubię to polecam.

Ocena redakcji:

4% na 3-miesięcznej Lokacie Lubię to polecam (nagroda w programie poleceń Banku Millennium)

Portrait
Michał Radzimiński
Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.
4% na 3-miesięcznej Lokacie Lubię to polecam (nagroda w programie poleceń Banku Millennium)
Źródło: Źródło: strona Banku Millennium

Na wyjątkowo korzystną ofertę depozytową mogą liczyć uczestnicy programu poleceń konta osobistego w Banku Millennium. Zarówno polecający Konto 360°, jak i otwierający ten rachunek z polecenia mają okazję założyć 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem aż 4% w skali roku.

5. edycja programu „Lubię to polecam” obowiązuje do 3 kwietnia 2020 r. Do tego dnia możesz polecać Konto 360° (także w wersji dla studentów) lub otworzyć je za namową znajomego. Dzięki temu będziesz mógł wybrać jedną z 5 nagród, a wśród nich ciekawie wygląda propozycja 3-miesięcznej lokaty z oprocentowaniem 4% w skali roku.

Warunki Lokaty Lubię to polecam

Jakie – oprócz bardzo atrakcyjnego oprocentowania - są parametry lokaty?

Na kwartalny depozyt możesz wpłacić od 500 do 15 000 zł. Odsetki z lokaty kapitalizowane są na koniec okresu umownego. Lokata ma charakter nieodnawialny, a zerwanie jej przed upływem 3 miesięcy będzie skutkowało utratą odsetek.

Ile zyskasz na lokacie?

Pewnie zastanawiasz się, ile możesz zyskać dzięki skorzystaniu z promocyjnej lokaty. Odpowiedź znajdziesz w poniższej tabeli. Pamiętaj, że przedstawia ona kwoty odsetek po zaokrągleniu i uwzględnieniu należnego podatku od zysków kapitałowych.

Zysk* z Lokaty Lubię to polecam

Kwota lokaty

Odsetki netto

Kwota lokaty wraz z odsetkami

500 zł

4 zł

504 zł

1 000 zł

8 zł

1 008 zł

2 000 zł

16 zł

2 016 zł

3 000 zł

24 zł

3 024 zł

4 000 zł

32 zł

4 032 zł

5 000 zł

41 zł

5 041 zł

6 000 zł

49 zł

6 049 zł

7 000 zł

57 zł

7 057 zł

8 000 zł

65 zł

8 065 zł

9 000 zł

73 zł

9 073 zł

10 000 zł

81 zł

10 081 zł

11 000 zł

89 zł

10 089 zł

12 000 zł

97 zł

10 097 zł

13 000 zł

105 zł

10 105 zł

14 000 zł

113 zł

10 113 zł

15 000 zł

122 zł

15 122 zł

Zysk z Lokaty Lubię to polecam
Kliknij, aby powiększyć

Przy najniższych możliwych do ulokowania kwotach osiągnięty po 3 miesiącach zysk jest jedynie symboliczny. Za to po wpłacie maksymalnej kwoty 15 000 zł Twoje odsetki netto osiągną poziom ponad 120 zł – to naprawdę solidny zysk jak na kwartalną lokatę dla niewielkich kwot.

Przypominamy, że Twoje środki na lokacie są w całości chronione w ramach gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Jak skorzystasz z lokaty?

No dobrze – znasz już wszystkie szczegóły lokaty. Pora sprawdzić, jak możesz z niej skorzystać.

Należy podkreślić, że lokaty nie znajdziemy w regularnej ofercie depozytowej Banku Millennium – jest ona dostępna tylko dla uczestników programu poleceń, w związku z czym należy spełnić pewne warunki tej promocji. Będą one zależeć od tego, czy masz już Konto 360°, czy dopiero otworzysz je z polecenia.

Jeśli posiadasz już Konto 360°:

 1. Upewnij się, że masz wyrażone zgody na komunikację marketingową (dotyczy też informacji handlowych od firm współpracujących z bankiem).
 2. Zaakceptuj regulamin (w bankowości elektronicznej, na Infolinii lub w oddziale).
 3. Odbierz indywidualny kod polecenia i przekaż go znajomemu.
 4. Trzymaj kciuki, by znajomy spełnił wszystkie „swoje” warunki (patrz poniżej).

Z kolei jeśli jeszcze nie posiadasz Konta 360°:

 1. Złóż wniosek o konto na specjalnej stronie programu poleceń, podając w nim otrzymany od znajomego kod polecenia. Jeśli nie masz nikogo, kto poleciłby Ci otwarcie konta w promocji, rozważ skorzystanie z naszego sprawdzonego kodu: 24190275
 2. Zaakceptuj regulamin programu i wyraź te same zgody, o których wspomnieliśmy powyżej, a do tego zezwól bankowi na przekazanie osobie polecającej informacji objętych tajemnicą bankową.
 3. W ciągu 30 dni od momentu otwarcia konta dokonaj transakcji bezgotówkowych (kartą lub Blikiem) na łączną kwotę min. 360 zł.

Niezależnie od tego, który scenariusz Ciebie dotyczy, od momentu otrzymania informacji o spełnieniu warunków otrzymania nagrody musisz w ciągu 30 dni dokonać jej wyboru (w bankowości elektronicznej, przez telefon lub w placówce). Pozostaje więc wybrać premię w postaci 3-miesięcznej lokaty i złożyć dyspozycję jej otwarcia.

Dobra informacja: jeśli polecisz konto kolejnej osobie, wówczas będziesz mógł skorzystać z lokaty ponownie.

Ze szczegółami promocji zapoznasz się w tym artykule oraz w regulaminie.

Konto 360°

A jak prezentuje się rachunek, którego posiadanie jest niezbędne do otwarcia lokaty?

Konto 360° może się okazać całkowicie darmowe, o ile w danym miesiącu zapewnisz wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz dokonasz przynajmniej jednej płatności kartą lub Blikiem. W takiej sytuacji bank nie pobierze od Ciebie ani 8 zł opłaty za prowadzenie, ani 7 zł opłaty za kartę ani prowizji (0 zł / 1 zł / 5 zł) za korzystanie z bankomatów w Polsce. Posiadacze wersji studenckiej konta nie poniosą wspomnianych kosztów, jeśli wykonają jedną płatność kartą lub Blikiem.

Wraz z kontem zyskujesz dostęp do atrakcyjnych produktów i usług. Na uwagę zasługują przede wszystkim: Konto Oszczędnościowe Profit, którego oprocentowanie to aż 2,7% w skali roku, niedrogi pakiet ubezpieczeń assistance, korzystna oferta limitu w koncie oraz bardzo ciekawa aplikacja mobilna.

Z pełną analizą rachunku zapoznasz się pod tym adresem.

Inne depozyty z oferty Banku Millennium

Poniżej prezentujemy inne ciekawe oferty depozytowe Banku Millennium. Być może zechcesz z nich skorzystać już po zakończeniu trwania Lokaty Lubię to polecam:

Lokata Lubię to polecam – czy warto?

Oprocentowanie promocyjnej Lokaty Lubię to polecam naprawdę robi wrażenie – 4% w skali roku to obecnie najwyższa stawka nie tylko wśród depozytów kwartalnych, ale i wszystkich lokat terminowych na rynku.

Z drugiej strony, aby zyskać dostęp do tego produktu, trzeba się trochę namęczyć, spełniając warunki programu poleceń. Tym samym nieco bardziej atrakcyjne wydają się być inne depozyty, również oferujące 4%. Najlepsze oferty lokat znajdziesz w aktualnym rankingu.

Ocena redakcji:

Zalety

 • Wysokie oprocentowanie 4% w skali roku.
 • Możliwość założenia lokaty przez Internet.

Wady

 • Konieczność posiadania Konta 360° i spełnienia warunków programu poleceń.
 • Lokata tylko dla niskich kwot (do 10 000 zł).

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin 5. edycji programu Lubię to polecam

O banku

Bank Millennium początkowo zajmował się obsługą klientów korporacyjnych, jednak z biegiem lat jego oferta bardzo się poszerzyła i obecnie mogą z niej skorzystać wszyscy klienci. Propozycje oszczędnościowe Millennium często są konkurencyjne i warte uwagi. Działalność banku wyraża się w motcie "Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu".

Czytaj więcej
Znajdź podobne:

Przeczytaj także

Komentarze