My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

4 października 2019 r. Bank Millennium uruchomił nową edycję programu poleceń - ponownie można w niej skorzystać z Lokaty Lubię to polecam.

Ocena redakcji:

2,5% na 3-miesięcznej Lokacie Lubię to polecam

Michał Radzimiński
Michał Radzimiński
Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.
2,5% na 3-miesięcznej Lokacie Lubię to polecam
Źródło: Źródło: strona Banku Millennium

Na wyjątkowo korzystną ofertę depozytową mogą liczyć uczestnicy programu poleceń konta osobistego w Banku Millennium. Zarówno polecający Konto 360°, jak i otwierający ten rachunek z polecenia mają okazję założyć 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem 2,5% w skali roku.

6. edycja programu „Lubię to polecam” obowiązuje do 2 października 2020 r. Do tego dnia możesz polecać Konto 360° (także w wersji dla studentów) lub otworzyć je za namową znajomego. Dzięki temu będziesz mógł wybrać jedną z 5 nagród, a wśród nich ciekawie wygląda propozycja 3-miesięcznej lokaty z oprocentowaniem 2,5% w skali roku.

Warunki Lokaty Lubię to polecam

Jakie – oprócz bardzo atrakcyjnego oprocentowania - są parametry lokaty?

Na kwartalny depozyt możesz wpłacić od 500 do 15 000 zł. Odsetki z lokaty kapitalizowane są na koniec okresu umownego. Lokata ma charakter nieodnawialny, a zerwanie jej przed upływem 3 miesięcy będzie skutkowało utratą odsetek.

Ile zyskasz na lokacie?

Pewnie zastanawiasz się, ile możesz zyskać dzięki skorzystaniu z promocyjnej lokaty. Odpowiedź znajdziesz w poniższej tabeli. Pamiętaj, że przedstawia ona kwoty odsetek po zaokrągleniu i uwzględnieniu należnego podatku od zysków kapitałowych.

Zysk* z Lokaty Lubię to polecam

Kwota lokaty

Odsetki netto

Kwota lokaty wraz z odsetkami

500 zł

3 zł

503 zł

1 000 zł

5 zł

1 005 zł

2 000 zł

10 zł

2 010 zł

3 000 zł

15 zł

3 015 zł

4 000 zł

20 zł

4 020 zł

5 000 zł

25 zł

5 025 zł

6 000 zł

30 zł

6 030 zł

7 000 zł

35 zł

7 035 zł

8 000 zł

41 zł

8 041 zł

9 000 zł

46 zł

9 046 zł

10 000 zł

51 zł

10 051 zł

11 000 zł

56 zł

10 056 zł

12 000 zł

61 zł

10 061 zł

13 000 zł

66 zł

10 066 zł

14 000 zł

71 zł

10 071 zł

15 000 zł

76 zł

15 076 zł

Zysk z Lokaty Lubię to polecam w Banku Millennium
Kliknij, aby powiększyć

Przy najniższych możliwych do ulokowania kwotach osiągnięty po 3 miesiącach zysk jest jedynie symboliczny. Za to po wpłacie maksymalnej kwoty 15 000 zł Twoje odsetki netto osiągną poziom ok. 76 zł.

Przypominamy, że Twoje środki na lokacie są w całości chronione w ramach gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Jak skorzystasz z lokaty?

No dobrze – znasz już wszystkie szczegóły lokaty. Pora sprawdzić, jak możesz z niej skorzystać.

Należy podkreślić, że lokaty nie znajdziemy w regularnej ofercie depozytowej Banku Millennium – jest ona dostępna tylko dla uczestników programu poleceń, w związku z czym należy spełnić pewne warunki tej promocji. Będą one zależeć od tego, czy masz już Konto 360°, czy dopiero otworzysz je z polecenia.

Jeśli posiadasz już Konto 360°:

 1. Upewnij się, że masz wyrażone zgody na komunikację marketingową (dotyczy też informacji handlowych od firm współpracujących z bankiem).
 2. Zaakceptuj regulamin (w bankowości elektronicznej, na Infolinii lub w oddziale).
 3. Odbierz indywidualny kod polecenia i przekaż go znajomemu.
 4. Trzymaj kciuki, by znajomy spełnił wszystkie „swoje” warunki (patrz poniżej).

Z kolei jeśli jeszcze nie posiadasz Konta 360°:

 1. Złóż wniosek o konto na specjalnej stronie programu poleceń, podając w nim otrzymany od znajomego kod polecenia. Jeśli nie masz nikogo, kto poleciłby Ci otwarcie konta w promocji, rozważ skorzystanie z naszego sprawdzonego kodu: 24190275
 2. Zaakceptuj regulamin programu i wyraź te same zgody, o których wspomnieliśmy powyżej, a do tego zezwól bankowi na przekazanie osobie polecającej informacji objętych tajemnicą bankową.
 3. W ciągu 30 dni od momentu otwarcia konta dokonaj transakcji bezgotówkowych (kartą lub Blikiem) na łączną kwotę min. 360 zł.

Niezależnie od tego, który scenariusz Ciebie dotyczy, od momentu otrzymania informacji o spełnieniu warunków otrzymania nagrody musisz w ciągu 60 dni dokonać jej wyboru (w bankowości elektronicznej, przez telefon lub w placówce). Pozostaje więc wybrać premię w postaci 3-miesięcznej lokaty i złożyć dyspozycję jej otwarcia.

Dobra informacja: jeśli polecisz konto kolejnej osobie, wówczas będziesz mógł skorzystać z lokaty ponownie.

Ze szczegółami promocji zapoznasz się w tym artykule oraz w regulaminie.

Konto 360°

A jak prezentuje się rachunek, którego posiadanie jest niezbędne do otwarcia lokaty?

Konto 360° może się okazać całkowicie darmowe, o ile w danym miesiącu zapewnisz wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz dokonasz przynajmniej jednej płatności kartą lub Blikiem. W takiej sytuacji bank nie pobierze od Ciebie ani 8 zł opłaty za prowadzenie, ani 7 zł opłaty za kartę ani prowizji (0 zł / 1 zł / 5 zł) za korzystanie z bankomatów w Polsce. Posiadacze wersji studenckiej konta nie poniosą wspomnianych kosztów, jeśli wykonają jedną płatność kartą lub Blikiem.

Wraz z kontem zyskujesz dostęp do atrakcyjnych produktów i usług. Na uwagę zasługują przede wszystkim: Konto Oszczędnościowe Profit, którego oprocentowanie to 1,0% w skali roku, niedrogi pakiet ubezpieczeń assistance, korzystna oferta limitu w koncie oraz bardzo ciekawa aplikacja mobilna.

Z pełną analizą rachunku zapoznasz się pod tym adresem.

Inne depozyty z oferty Banku Millennium

Poniżej prezentujemy inne ciekawe oferty depozytowe Banku Millennium. Być może zechcesz z nich skorzystać już po zakończeniu trwania Lokaty Lubię to polecam:

Lokata Lubię to polecam – czy warto?

Oprocentowanie promocyjnej Lokaty Lubię to polecam w nowej odsłonie już nie robi takiego wrażenia – 2,5% w skali roku to obecnie dość średnia stawka nie tylko wśród depozytów kwartalnych, ale i wszystkich lokat terminowych na rynku.

Z drugiej strony, aby zyskać dostęp do tego produktu, trzeba się trochę namęczyć, spełniając warunki programu poleceń. Tym samym nieco bardziej atrakcyjne wydają się być inne depozyty - takie znajdziesz w naszym aktualnym rankingu. Na osłodę można jednak dodać 100 zł premii gotówkowej w równoległej promocji konta osobistego.

Ocena redakcji:

Zalety

 • Dobre oprocentowanie 2,5% w skali roku.
 • Możliwość założenia lokaty przez Internet.

Wady

 • Konieczność posiadania Konta 360° i spełnienia warunków programu poleceń.
 • Lokata tylko dla niskich kwot (do 15 000 zł).

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin 6. edycji programu Lubię to polecam

O banku

Bank Millennium początkowo zajmował się obsługą klientów korporacyjnych, jednak z biegiem lat jego oferta bardzo się poszerzyła i obecnie mogą z niej skorzystać wszyscy klienci. Propozycje oszczędnościowe Millennium często są konkurencyjne i warte uwagi. Działalność banku wyraża się w motcie "Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu".

Czytaj więcej
Znajdź podobne:

Przeczytaj także

Komentarze