My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

Ocena redakcji:

4% na 3-miesięcznej Lokacie Lubię to polecam (nagroda w programie poleceń Banku Millennium)

Portrait
Michał Radzimiński
Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.
4% na 3-miesięcznej Lokacie Lubię to polecam (nagroda w programie poleceń Banku Millennium)
Źródło: Źródło: strona Banku Millennium

Na wyjątkowo korzystną ofertę depozytową mogą liczyć uczestnicy programu poleceń konta osobistego w Banku Millennium. Zarówno polecający Konto 360°, jak i otwierający ten rachunek z polecenia mają okazję założyć 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem aż 4% w skali roku.

Szczegóły lokaty

3. edycja programu „Lubię to polecam” obowiązuje do 2 kwietnia 2019 r. Do tego dnia możesz polecać Konto 360° (także w wersji dla studentów) lub otworzyć je za namową znajomego. Dzięki temu będziesz mógł wybrać jedną z 5 nagród, a wśród nich ciekawie wygląda propozycja 3-miesięcznej lokaty z oprocentowaniem 4% w skali roku.

Warunki Lokaty Lubię to polecam

Jakie – oprócz bardzo atrakcyjnego oprocentowania - są parametry lokaty?

Na kwartalny depozyt możesz wpłacić od 500 do 10 000 zł. Odsetki z lokaty kapitalizowane są na koniec okresu umownego. Lokata ma charakter nieodnawialny, a zerwanie jej przed upływem 3 miesięcy będzie skutkowało utratą odsetek.

Ile zyskasz na lokacie?

Pewnie zastanawiasz się, ile możesz zyskać dzięki skorzystaniu z promocyjnej lokaty. Odpowiedź znajdziesz w poniższej tabeli. Pamiętaj, że przedstawia ona kwoty odsetek po zaokrągleniu i uwzględnieniu należnego podatku od zysków kapitałowych.

Zysk* z Lokaty Lubię to polecam

Kwota lokaty

Odsetki netto

Kwota lokaty wraz z odsetkami

500 zł

4 zł

504 zł

1 000 zł

8 zł

1 008 zł

2 000 zł

16 zł

2 016 zł

3 000 zł

24 zł

3 024 zł

4 000 zł

32 zł

4 032 zł

5 000 zł

41 zł

5 041 zł

6 000 zł

49 zł

6 049 zł

7 000 zł

57 zł

7 057 zł

8 000 zł

65 zł

8 065 zł

9 000 zł

73 zł

9 073 zł

10 000 zł

81 zł

10 081 zł

Zysk z lokaty "Lubię to polecam" Banku Millennium
Kliknij, aby powiększyć

Przy najniższych możliwych do ulokowania kwotach osiągnięty po 3 miesiącach zysk jest jedynie symboliczny. Za to po wpłacie maksymalnej kwoty 10 000 zł Twoje odsetki netto osiągną poziom ponad 80 zł – to naprawdę solidny zysk jak na kwartalną lokatę dla niewielkich kwot.

Przypominamy, że Twoje środki na lokacie są w całości chronione w ramach gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Jak skorzystasz z lokaty?

No dobrze – znasz już wszystkie szczegóły lokaty. Pora sprawdzić, jak możesz z niej skorzystać.

Należy podkreślić, że lokaty nie znajdziemy w regularnej ofercie depozytowej Banku Millennium – jest ona dostępna tylko dla uczestników programu poleceń, w związku z czym należy spełnić pewne warunki tej promocji. Będą one zależeć od tego, czy masz już Konto 360°, czy dopiero otworzysz je z polecenia.

Jeśli posiadasz już Konto 360°:

 1. Upewnij się, że masz wyrażone zgody na komunikację marketingową (dotyczy też informacji handlowych od firm współpracujących z bankiem).
 2. Zaakceptuj regulamin (w bankowości elektronicznej, na Infolinii lub w oddziale).
 3. Odbierz indywidualny kod polecenia i przekaż go znajomemu.
 4. Trzymaj kciuki, by znajomy spełnił wszystkie „swoje” warunki (patrz poniżej).

Z kolei jeśli jeszcze nie posiadasz Konta 360°:

 1. Złóż wniosek o konto (np. za pośrednictwem tej strony), podając w nim otrzymany od znajomego kod polecenia. Jeśli nie masz nikogo, kto poleciłby Ci otwarcie konta w promocji, skorzystaj z tego kodu: 24190275
 2. Zaakceptuj regulamin programu i wyraź te same zgody, o których wspomnieliśmy powyżej, a do tego zezwól bankowi na przekazanie osobie polecającej informacji objętych tajemnicą bankową.
 3. W ciągu 30 dni od momentu otwarcia konta dokonaj transakcji bezgotówkowych (kartą lub Blikiem) na łączną kwotę min. 360 zł.

Niezależnie od tego, który scenariusz Ciebie dotyczy, od momentu otrzymania informacji o spełnieniu warunków otrzymania nagrody musisz w ciągu 30 dni dokonać jej wyboru (w bankowości elektronicznej, przez telefon lub w placówce). Pozostaje więc wybrać premię w postaci 3-miesięcznej lokaty i złożyć dyspozycję jej otwarcia.

Dobra informacja: jeśli polecisz konto kolejnej osobie, wówczas będziesz mógł skorzystać z lokaty ponownie.

Ze szczegółami promocji zapoznasz się w tym artykule oraz w regulaminie.

Konto 360°

A jak prezentuje się rachunek, którego posiadanie jest niezbędne do otwarcia lokaty?

Konto 360° może się okazać całkowicie darmowe, o ile w danym miesiącu zapewnisz wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz dokonasz przynajmniej jednej płatności kartą lub Blikiem. W takiej sytuacji bank nie pobierze od Ciebie ani 8 zł opłaty za prowadzenie, ani 7 zł opłaty za kartę ani prowizji (0 zł / 1 zł / 5 zł) za korzystanie z bankomatów w Polsce. Posiadacze wersji studenckiej konta nie poniosą wspomnianych kosztów, jeśli wykonają jedną płatność kartą lub Blikiem.

Wraz z kontem zyskujesz dostęp do atrakcyjnych produktów i usług. Na uwagę zasługują przede wszystkim: Konto Oszczędnościowe Profit, którego oprocentowanie to aż 2,7% w skali roku, niedrogi pakiet ubezpieczeń assistance, korzystna oferta limitu w koncie oraz bardzo ciekawa aplikacja mobilna. Konto 360° możesz obecnie założyć w tej promocji i zyskać 200 zł premii.

Z pełną analizą rachunku zapoznasz się pod tym adresem.

Inne depozyty z oferty Banku Millennium

Poniżej prezentujemy inne ciekawe oferty depozytowe Banku Millennium. Być może zechcesz z nich skorzystać już po zakończeniu trwania Lokaty Lubię to polecam:

Lokata Lubię to polecam – czy warto?

Oprocentowanie promocyjnej Lokaty Lubię to polecam naprawdę robi wrażenie – 4% w skali roku to obecnie najwyższa stawka nie tylko wśród depozytów kwartalnych, ale i wszystkich lokat terminowych na rynku.

Z drugiej strony, aby zyskać dostęp do tego produktu, trzeba się trochę namęczyć, spełniając warunki programu poleceń. Tym samym nieco bardziej atrakcyjne wydają się być inne depozyty, również oferujące 4%. Najlepsze oferty lokat znajdziesz w aktualnym rankingu.

Ocena redakcji:

Zalety

 • Wysokie oprocentowanie 4% w skali roku.
 • Możliwość założenia lokaty przez Internet.

Wady

 • Konieczność posiadania Konta 360° i spełnienia warunków programu poleceń.
 • Lokata tylko dla niskich kwot (do 10 000 zł).

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin 3. edycji programu Lubię to polecam

O banku

Bank Millennium początkowo zajmował się obsługą klientów korporacyjnych, jednak z biegiem lat jego oferta bardzo się poszerzyła i obecnie mogą z niej skorzystać wszyscy klienci. Propozycje oszczędnościowe Millennium często są konkurencyjne i warte uwagi. Działalność banku wyraża się w motcie "Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu".

Czytaj więcej
Znajdź podobne:

Przeczytaj także

Komentarze