My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

Bank Millennium zdecydował o przedłużeniu 11. edycji programu poleceń. Nadal można więc skorzystać w jej ramach z Lokaty Lubię to polecam.

Ocena redakcji:

7% na 3-miesięcznej Lokacie Lubię to polecam

Michał Radzimiński
Michał Radzimiński
Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.
7% na 3-miesięcznej Lokacie Lubię to polecam
Źródło: strona Banku Millennium

Na korzystną ofertę depozytową mogą liczyć uczestnicy programu poleceń konta osobistego w Banku Millennium. Zarówno polecający Konto Millennium 360°, jak i otwierający ten rachunek z polecenia mają okazję założyć 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem 7% w skali roku.

11. edycja programu „Lubię to polecam” obowiązuje do 14 lipca 2023 r. Do tego dnia możesz polecać Konto Millennium 360° lub otworzyć je za namową znajomego. Dzięki temu będziesz mógł wybrać jedną z 5 nagród, a wśród nich ciekawie wygląda propozycja 3-miesięcznej lokaty z oprocentowaniem 7% w skali roku.

Warunki Lokaty Lubię to polecam

Jakie – oprócz bardzo atrakcyjnego oprocentowania - są parametry lokaty?

Na kwartalny depozyt możesz wpłacić od 500 do 25 000 zł. Odsetki z lokaty kapitalizowane są na koniec okresu umownego. Lokata ma charakter nieodnawialny, a zerwanie jej przed upływem 3 miesięcy będzie skutkowało utratą odsetek.

Ile zyskasz na lokacie?

Pewnie zastanawiasz się, ile możesz zyskać dzięki skorzystaniu z promocyjnej lokaty. Odpowiedź znajdziesz w poniższej tabeli. Pamiętaj, że przedstawia ona kwoty odsetek po zaokrągleniu i uwzględnieniu należnego podatku od zysków kapitałowych.

Zysk* z Lokaty Lubię to polecam

Kwota lokaty

Odsetki netto

Kwota lokaty wraz z odsetkami

500 zł

7 zł

507 zł

1 000 zł

14 zł

1 014 zł

2 000 zł

28 zł

2 038 zł

3 000 zł

42zł

3 042 zł

5 000 zł

70 zł

7 070 zł

7500 zł 105 zł 7 650 zł

10 000 zł

140 zł

10 140 zł

12 500 zł

175 zł

10 175 zł

15 000 zł

210 zł

15 210 zł

17 500 zł 245 zł 17 245 zł
20 000 zł 280 zł 20 280 zł
25 000 zł 350 zł 25 350 zł

Zysk z Lokaty Lubię to polecam
Kliknij, aby powiększyć

Przy najniższych możliwych do ulokowania kwotach osiągnięty po 3 miesiącach zysk jest jedynie symboliczny. Za to po wpłacie maksymalnej kwoty 25 000 zł Twoje odsetki netto osiągną poziom ok. 357 zł.

Przypominamy, że Twoje środki na lokacie są w całości chronione w ramach gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Jak skorzystasz z lokaty?

No dobrze – znasz już wszystkie szczegóły lokaty. Pora sprawdzić, jak możesz z niej skorzystać.

Należy podkreślić, że lokaty nie znajdziemy w regularnej ofercie depozytowej Banku Millennium – jest ona dostępna tylko dla uczestników programu poleceń, w związku z czym należy spełnić pewne warunki tej promocji. Będą one zależeć od tego, czy masz już Konto Millennium 360°, czy dopiero otworzysz je z polecenia.

Jeśli posiadasz już Konto Millennium 360°:

 1. Upewnij się, że masz wyrażone zgody na komunikację marketingową (dotyczy też informacji handlowych od firm współpracujących z bankiem).
 2. Zaakceptuj regulamin (w bankowości elektronicznej, na Infolinii lub w oddziale).
 3. Odbierz indywidualny kod polecenia i przekaż go znajomemu.
 4. Trzymaj kciuki, by znajomy spełnił wszystkie „swoje” warunki (patrz poniżej).

Z kolei jeśli jeszcze nie posiadasz Konta Millennium 360°:

 1. Złóż wniosek o konto na specjalnej stronie programu poleceń, podając w nim otrzymany od znajomego kod polecenia. Jeśli nie masz nikogo, kto poleciłby Ci otwarcie konta w promocji, rozważ skorzystanie z naszego sprawdzonego kodu: 33771652
 2. Zaakceptuj regulamin programu i wyraź te same zgody, o których wspomnieliśmy powyżej, a do tego zezwól bankowi na przekazanie osobie polecającej informacji objętych tajemnicą bankową.
 3. W ciągu 30 dni od momentu otwarcia konta dokonaj transakcji bezgotówkowych (kartą lub Blikiem) na łączną kwotę min. 360 zł.

Niezależnie od tego, który scenariusz Ciebie dotyczy, od momentu otrzymania informacji o spełnieniu warunków otrzymania nagrody musisz w ciągu 60 dni dokonać jej wyboru (w bankowości elektronicznej, przez telefon lub w placówce). Pozostaje więc wybrać premię w postaci 3-miesięcznej lokaty i złożyć dyspozycję jej otwarcia.

Dobra informacja: jeśli polecisz konto kolejnej osobie, wówczas będziesz mógł skorzystać z lokaty ponownie.

Ze szczegółami promocji zapoznasz się w tym tekście.

Konto Millennium 360°

A jak prezentuje się rachunek, którego posiadanie jest niezbędne do otwarcia lokaty?

Konto Millennium 360° jest prowadzone bezpłatnie, natomiast karta debetowa kosztuje 11 zł. Bank nie pobierze tej opłaty, o ile w danym miesiącu dokonasz przynajmniej 5 płatności kartą lub Blikiem. Wtedy Millennium nie pobierze od Ciebie ani tego kosztu, ani prowizji (0 zł / 1 zł / 5 zł) za korzystanie z bankomatów w Polsce i na świecie.

Inne depozyty z oferty Banku Millennium

Poniżej prezentujemy inne ciekawe oferty depozytowe Banku Millennium. Być może zechcesz z nich skorzystać już po zakończeniu trwania Lokaty Lubię to polecam:

[Bad deposit code: Deposit with slug "lokata-urodzinowa-bank-millennium" does not exist.]

Lokata Lubię to polecam – czy warto?

Oprocentowanie promocyjnej Lokaty Lubię to polecam to obecnie całkiem wysoka stawka nie tylko wśród depozytów kwartalnych, ale i wszystkich lokat terminowych na rynku.

Z drugiej strony, aby zyskać dostęp do tego produktu, trzeba się trochę namęczyć, spełniając warunki programu poleceń. Tym samym nieco bardziej atrakcyjne wydają się być inne depozyty - takie znajdziesz w naszym aktualnym rankingu.

Ocena redakcji:

Zalety

 • Dobre oprocentowanie 7% w skali roku.
 • Możliwość założenia lokaty przez Internet.

Wady

 • Konieczność posiadania konta osobistego i spełnienia warunków programu poleceń.
 • Lokata tylko dla niskich kwot (do 25 000 zł).

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin 11. edycji programu Lubię to polecam

O banku

Bank Millennium początkowo zajmował się obsługą klientów korporacyjnych, jednak z biegiem lat jego oferta bardzo się poszerzyła i obecnie mogą z niej skorzystać wszyscy klienci. Propozycje oszczędnościowe Millennium często są konkurencyjne i warte uwagi. Działalność banku wyraża się w motcie "Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu".

Czytaj więcej
Znajdź podobne:

Przeczytaj także

Komentarze