My analizujemy lokaty, Ty je wybierasz

Deutsche Bank

Deutsche Bank

Deutsche Bank należy do międzynarodowej grupy finansowej i w Polsce działa zaledwie od 1995 roku. Instytucja świadczy usługi dla klientów indywidualnych i firmowych, a jej oferta depozytowa obejmuje obecnie m.in. lokaty progresywne oraz lokaty premiujące regularne oszczędzanie, na które można dopłacać środki w trakcie trwania umowy. Celem Deutsche Banku jest pomaganie klientom w osiągnięciu sukcesu finansowego.

Deutsche Bank

Informacje o banku

Główny udziałowiec

Deutsche Bank AG

Rok utworzenia

1995

Prezes

Krzysztof Kalicki

Gwarancje BFG

tak, do 100 000 EUR

Główna siedziba

00-609 Warszawa, al. Armii Ludowej 26

Kapitał zakładowy

2,65 mld zł

Marka Deutsche Bank pojawiła się na polskim rynku w 1995 roku. Bank początkowo specjalizował się w bankowości inwestycyjnej oraz obsłudze klientów instytucjonalnych, a od 2001 roku w ofercie pojawiły się także produkty dla klientów indywidualnych. Główna siedziba Deutsche Banku mieści się w Warszawie, a cała sieć liczby ok. 150 oddziałów.

Z aktywami rzędu 40 mld zł bank na koniec 2016 roku posiadał ok. 2,5 proc. udział w polskim rynku bankowym. Natomiast zgromadzona baza depozytowa szacowana była w tym okresie na ok. 17 mld zł, co w porównaniu do IV kwartału 2015 roku oznacza wzrost o ok. 6 proc.

Ranking lokat Deutsche Bank

Aktualności